Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szinten láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Hiába járok el bárhova, még le se szólít senki, igazából soha nem is történt még ilyen velem. Erre lehet mondani, hogy rossz a kisugárzásom, nem vagyok elég nyitott vagy bármi. Viszont olyan szinten nem érdeklek senkit, hogy még máshol se keresi soha férfi a társaságomat. Barátnőimet, nőismerőseimre folyamatosan írnak rá vadidegenek facebook-on, hogy ismerkedni szeretnének, de engem maximum az avon-tanácsadónők keresnek. Nem várom, hogy bárki így akarjon ismerkedni velem, előre szólok, hogy itt sem várom hogy rámírjon bárki is, egyáltalán nem ilyen célból születik a kérdés. Csak nem értem, hogy én miért, mitől lehetek ennyire selejt, hogy nem kellek senkinek, hogy még ismerkedni sem akar velem senki? Egyáltalán nem torz az arcom, inkább átlagos, nem vagyok elhízva, igényes vagyok, mégsem érdeklek senkit és soha nem is érdekeltem.
2015. jún. 25. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod, hogy itt írjanak neked? Miért nem ragadod meg a lehetőséget? Azt hiszem megvan a válasz a kérdésedre.
2015. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert a kérdésemre szeretnék inkább választ kapni. Egyáltalán nem érzem, hogy segítene rajtam, ha itt valaki csak azért megragadná a lehetőséget, mert előre közlöm, hogy másnak úgysem kellek.
2015. jún. 25. 23:08
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Mondom, megvan a válasz a kérdésedre.
2015. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez nem segítség. Nem válasz arra, hogy miért vagyok selejt.
2015. jún. 25. 23:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok a hármasnak. Már előre lekoptatsz mindenkit, miközben pont az a problémád, hogy nem keresnek.
2015. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vissza ne írj ám, még véletlenül se!
2015. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Számomra természetellenes így ismerkedni. Társkeresőn sem vagyok fent, mert erőltetett. Csak arra szeretnék valami választ kapni, hogy másnak miért jár az, ami nekem soha, miért vagyok egy defektes kis nemtelen senki az életben a férfiak szemében.
2015. jún. 25. 23:15
 8/20 MolotovPunk ***** válasza:
Egyáltalán te hány éves vagy?Mert,ha tini vagy,akkor még bőven ráérsz az igazira...
2015. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2015. jún. 25. 23:16
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
mosolyogj többet,szemezz velük. Nekem bevált.:)
2015. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!