Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért vagyok láthatatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Huszonéves, vékony, igényes öltözködésű nő vagyok. Soha senki nem akar ismerkedni velem, hiába járok sokféle helyre, senki sem közeledik hozzá. Tinderen is próbálkozom, de a férfiak nem hogy nem írnak nekem, még ha én kezdeményezem a beszélgetést, akkor is 1-2 nap után már nem válaszolnak. A környezetem okosnak és értelmesnek tart, elég sok dolog érdekel, de én ennek ellenére nem érdeklek senkit...

Miért lehet ez? Vagy nekem csak ez jutott, törődjek bele?


2017. febr. 23. 11:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

milyen negatív tulajdonságaid vannak?

valszeg van valami ami taszítja őket...


24F

2017. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Semmi olyan, ami ránézésre kiderülne, ami miatt egyáltalán nem is jönnének oda. Pl. nem nyerítek a barátnőimmel mindenen, vagy hasonló.
2017. febr. 23. 11:50
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Az embereknek van kisugárzásuk, gondolom hallottál már erről. Mivel magad elég negatívnak látod, ezt mutatod a külvilág felé is.

Ezért van az, hogy amikor van párja az illetőnek, mindenki őt akarja, de amikor szingli volt, a kutya se szólt hozzá. Amikor van párja, magabiztos, nem görcsöl, boldog és ez bevonzza a többieket is :)

2017. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha még a Tinderen sem érdekled a férfiakat, akkor valószínűleg nagyon khhm... előnytelen a külsőd. Ha gondolod, küldj egy képet!
2017. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom, de én sem akarnék. Had döntse már el mindenki, hogy kivel szeretne beszélgetni, ismerkedni. És ott a hiba, hogy ezeket magadra veszed. Valaki nagyon könnyen talál párt( nem biztos hogy huzamosabb ideig boldog is lesz), valakinek pedig pokolian teperni kell, akármelyik nemhez is tartozik. Gondolj arra, hogy azért születtél le ide, hogy igenis megdolgozz a kapcsolataid fenntartásáért, és okulj azokból a hibákból amiket elkövettél.
2017. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
46%
A 3-as hozzászóló minden szavával egyetértek, ezért nem írom le még egyszer, szívemből szólt.
2017. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#4 Ha nagyon "khmmm" lenne a külsőm, eleve be se jelölnének, hogy tetszem nekik, nem?


#5 Sehol nem írtam, hogy nem dönthetik el, csak elég rosszul esik, hogy velem senki nem akar ismerkedni. Ez azért eléggé megakadályoz abban, hogy "dolgozzam a kapcsolataimért".

2017. febr. 23. 11:55
 8/33 anonim ***** válasza:

#7:


te pontosan mit teszel a kapcsolatért?

az oké regeltél társkeresőre, írtál is számodra szimpatikus férfiaknak, de ezen felül mit teszel még érte?

nem bántásból, de nem lehet, hogy túlságosan nyomulsz és ez az ijesztő számukra?


24F

2017. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Én 40 éves nő vagyok, és még csak nem is olyan nagyon szép, meg nem is olyan nagyon csinos még is vonzom a férfiakat. Szerintem a kisugárzásban lehet valami. Jókedvű, életigenlő, bohóc egy nő vagyok.

Próbáld meg nem görcsösen keresni a párod, legyél felszabadult, vidám, járj szórakozni, társaságba és rád fog találni az igazi:)

Sok szerencsét kívánok!

2017. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!