Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ilyen lány lehet, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen lány lehet, aki ennyire láthatatlan a férfiak előtt?

Figyelt kérdés

Van egy kövér alacsony 166 cm magas haverom, teljesen véletlenül az egyik chatelő oldalon elkezdett beszélgetni egy lánnyal és össze is jöttek

A lány egy nagyon kis csinos aranyos egyszerű szolid félénk, smink nélküli természetes szépség.

A lánynak nem számít a pénz és csak nagyon kis mértékben a külső, ez valóban meg is látszik, mert haverommal is összejött.

A lány eléggé zárkózott, társaságba alig jár, internetezni nem szokott (ez volt az egy kivétel, mert kíváncsi volt), barátai nincsenek.


2016. aug. 30. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek jónéhány ilyet.
2016. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet rossz helyen élek vagy én nem tudom de egy ilyet sem ismerek
2016. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Nem láthatatlan,csak ha semmit nem csinál ahol el lehet őt érni,úgy tényleg nehéz...

Én férfiként is visszahúzódóbb vagyok,de sok helyen kimozdultam,stb. pontosan azért,hogy legyen esély kapcsolatra. Az más kérdés,hogy soha a mai napig nem jött össze semmi,mert nem születtem helyesnek,és így még csak esélyt sem kaptam soha egyelten nőtől sem.Egy randira sem...

25/F

2016. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Lehet rossz helyen élek vagy én nem tudom de egy ilyet sem ismerek"


Ezért mondom hogy láthatatlanok, a különböző indokok miatt.

2016. aug. 30. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Én olyanról halottam már hogy fedősztorikat adnak magukról.. na meg hány szingli nő vallja "hazudja" azt, hogy van barátom..
2016. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ismernék ilyet, már összejöttünk volna...nemigen vannak, sajnos a korszellem azt sulykolja a lányokba, hogy legyél nagyszájú, hedonista, beképzelt, felszínes, rakd ki mindened, mert úgy leszel értékes ember...
2016. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg, számát nem tudom hány lánnyal beszéltem már interneten, de sose láttam még ilyet. 3 dolog miatt tűnnek el: a) képcsere, b) azt hiszik, hogy szegény vagyok, c) elmondom, hogy nem volt még kapcsolatom. Talán 1-2000 nőre juthat 1 ilyen.
2016. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Én viszonylag sok ilyet ismerek mert belőlük áll/állt a baráti társaságom. A hasonló a hasonlót vonza. És pont ezért érthetetlen számomra a pasik miért nem találják meg sokunkat. Az ilyen lányok többnyire alábecsülik magukat pont azért mert míg másokat észre vesznek mi eltününk a tömegben. Nekem szerencsém volt mert megtalált a párom de eleinte ő se hitte hogy olyan vagyok amilyennek mutatom magam.

Ez olyan hogy a tengeren előbb észre veszik a világítótornyot mint a zseblámpát így a szürke egyszerű lányok elvesznek.

2016. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Én is hasonló típus vagyok, mint a kérdésben leírt lány, talán nem annyira csinos, mert túlsúlyos vagyok (nem kórosan elhízott), és a munkám miatt szoktam hétköznap sminkelni, de natúran.

De én is olyasmi vagyok, voltam. Barátom, haverom nem volt sok, mert nehezen oldódom fel társaságban, amikor meg sikerül, akkor meg már rég kialakultak a barátságok, klikkek a közösségekben, aki meg rég volt barátom, abban mind csalódtam (az egyiknek nem vagyok elég menő, a másik egy apró hibámért játszotta a haragszomrádot - pedig ő 100ezer durvább dolgot elkövetett -, a harmadik mindig akkor keresett, amikor kellett vmi, amúgy meg elhanyagolt vagy a pasija miatt, vagy a többi haverja miatt... meg olyan dolgokról kioktatott, amikről semmit nem tud). Így értelemszerűen társaságba sem járok. Kifejezett ismerkedős helyekre sem, mert nem vagyok bulizós típus. Bár moziba, színházba, koncertekre jártam, járok, akár egyedül is. Szoktam sétálni, ügyet intézek... szóval azért nem a 4 fal között vagyok. Amíg a párom nem találtam meg, neten nem ismerkedtem, mert az nekem túl személytelen volt, de lehet, megpróbáltam volna egy igényesebb társkereső oldalt, ha tovább egyedül maradok (23 évesen jöttem össze a párommal, előtte nem volt senkim).

Utcán való leszólítás... hát nem, nem igaz az, hogy csak akkor nem szólítanak le napi 10en, ha 120 kilós és baromi igénytelen. Úgy évi 2-3, ha összejön nekem, és azok is szinte egytől egyig a füttyögő munkás, ciciperverz papi, alkesz csöves, fura arab pasas kategória... néha megspékelve egy drogossal, egy ijesztően kommunikáló szellemi fogyatékos sráccal, pár 13 éves kis takonnyal, aki odakiáltja, hogy megb...na meg egy-két sráccal, akik konkrétan kifejezik, hogy csak dugásra kellenék nekik. A páromon kívül 1! olyan srác volt eddig, akiről egyértelmű volt, hogy ismerkedni akar, és normálisan kezdett, de aztán a 3. kérdése neki is intim jellegű volt (ugye úgy, hogy előtte nem láttam, és kb. 1-2 perce dumálhattunk). Most azt aláírom, hogy azt nem tudom, hogy hány srácot "utasítottam" úgy vissza, hogy megkérdezte az időt, válaszoltam neki, aztán eloldalgott, mert azt hitte, ebből tudnom kéne, hogy ismerkedni akar...


Pedig kedves vagyok, aranyos, nem búvalb.ott pofával járok, nem folyton a fejhallgatómba vagy az okostelefonomba vagyok feledkezve (ha igen, akkor az sürgős dolog), nem a földet nézem. Duci vagyok, de ápolt (a hajam mindig szépen mosott, parfümöt-dezodort ismerem és használom is, a fogamat rendesen mosom, a bőröm is ápolt), ízlésesen és nem ódivatúan öltözködöm, ízlésesen sminkelek, nem vagyok műnő-cicababa (nincs ízléstelen műkörmöm, a hajam nincs festve, nem pakolok ki semmimet).

Párom amúgy nem alacsony, de emellett ő is túlsúlyos. A külső annyiban fontos nekem, hogy vonzódjam hozzá, fogjon meg benne vmi... de nincsenek olyan elvárásaim, hogy ilyen haja legyen, ilyen magas legyen, izmos legyen stb., nem a médiaideált kergetem. És a párom tényleg tetszik nekem "így is".


Ezzel most nem a pasikat akarom sértegetni, mert nyilván mindenki vékonyat akar magának, meg lehet, hogy kicsit szürke egér vagyok az utcán sok harsányabban öltözködő lány mellett. Csak hogy igenis van ilyen, hogy valaki iránt nem érdeklődnek személyesen annyian.

2016. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!