Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az adottsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az adottságaim miatt láthatatlan vagyok minden számomra vonzó lány számára?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 21:04
 1/10 anonim válasza:
Milyen adottságokra gondolsz?
2015. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A magasságom és az arcom
2015. máj. 9. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
A magabiztosság és a határozottság vonzó. Hidd el, hogy sok mindent kompenzálni lehet vele!
2015. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan lehetnék magabiztos, ha én is pontosan látom, hogy a legtöbb pasi nálam jobban néz ki? Hogyan hazudjam be magamnak az önbizalmat?
2015. máj. 9. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj 1 képet....
2015. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Elismerem, hogy közhelyesen hangzik, de ennél konkrétabb tanácsot ismeretlenül tényleg nem lehet adni... A "nálam jobban néz ki" relatív dolog, ezért nem szabad itt leragadni és mindent erre fogni.

Esetleg a számodra elsőre nem annyira vonzó lányoknak is lehet adni egy esélyt, hátha vonzóbbá válik a szemedben, ha megismerted.

2015. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagyis a 3-as voltam :D
2015. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Esetleg a számodra elsőre nem annyira vonzó lányoknak is lehet adni egy esélyt, hátha vonzóbbá válik a szemedben, ha megismerted."


Ezt már próbáltam, és semmi jó nem sült ki belőle. Ha valakivel "ha nincs ló" alapon vagyunk, abból sosem lesz jó kapcsolat. Ezért is nem haragszom a lányokra, amiért nem akarnak velem lenni, csak bánt, hogy sosem lehet rendes kapcsolatom.

2015. máj. 9. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Felejtsd el a nőket,ez van sajnos. Velem is ugyanez van,szóval átérzem a helyzeted,mert levegőnek néznek,semmibe vesznek a nők mindig.És ez még a jobbik eset,a rosszabb mikor megaláznak,kinevetnek.

Pedig számomra külsőre egyáltalán nincs nagy elvárásom,a nők 70-80%-a simán bejönne.

Csak hát mivel nem születtem helyesnek,jó genetikával,így aztán bármit csinálhatok igazából,semmi nem jött össze.

Így nekem az jött be legjobban erre,hogy kiiktatom teljesen a nőket az életemből,rájuk sem nézek,nem érdekelnek egyáltalán.Bár nem nehéz dolog,mert amúgy is levegőnek néznek,csak így még a figyelmemet sem kapják meg,és ilyenkor sokszor látom hogy néznek engem,de nem érdekelnek,inkább elfordítom a fejem és magasról teszek rájuk.

Úgyis csak kinevetnének,meg megaláznának ha bármit is megpróbálnék náluk,pedig nem vagyok csúnya külsőre,átlag kinézet megvan,plusz adok is magamra,öltözködésemre is,ápolt vagyok.Intelligensnek is tartom magam,a szakmámban jól szerepelek,egyetemen is jól tanulok.De ezek semmit érnek manapság,a nőknek csak az a lényeg,hogy helyes legyél.És mivel ez sajnos nincsen meg,mivel nem annak születtem így aztán semmit,még csak egy esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem... :/


23/F

2015. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, ezzel próbálkoztam én is, de túlságosan vágyom rájuk. Én is néha azt mondom magamnak, hogy á, nem foglalkozom velük, vannak más dolgok is a világon, de ez sajnos csak addig tart, amíg nem látok valahol egy szép nőt.
2015. máj. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!