Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mindenkinek van párja, még a legrondább fiúnak és legrondább lánynak is, csak engem nevetnek ki a testi adottságaim alapján és csak én hozzám nem képes egy lány sem vonzódni valamiért?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem volt már, hogy nem is egy lány mondta, hogy nagyon jó fej vagyok. De valamiért hiába minden kedvesség, humor, baromkodás vagy komolykodás, semmi sem vezet sikerre. A legnagyobb eredményem, hogy leszopattam egy csajt a bokorban. De ez is csak egyszeri és aztán ő is csak barátnak akart valamiért, pedig én jártam volna vele!
2014. máj. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen testi adottságaid vannak?
2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos mert sajnáltatod magad.


én normálisan nézek ki, vannak érdekes gondolataim, érdeklődnek is irántam. mégsincs senkim. rossz is.


nem érdekel viszont semmi félmegoldás. (szex néha igen.)

valakivel sokat lenni csak azért, hogy tartozzak valakihez, nem pálya. akkor se, ha jól néz ki, kedves, okos, figyelmes. vagy nekem való, vagy nem.

nyugi, sokan böjtölnek, és nem feltétlen azért, mert gyenge a piaci értékük.

2014. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Messze nem igaz hogy mindenkinek van párja. Nézz csak körül jobban.

Biztos nem vagy elég menő azoknak a lányoknak, akiknek a körében forogsz.

2014. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az jut errol eszembe hogy lehet igenytelen vagy mar bocs. de undorodom a fogköves sarga fogaktol es ha valaki budos.
2014. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Más ember külsejét becsmérelni, rondának nevezni elég undorító dolog.


Az rendben van hogy nem tetszhet mindenki, de akkor egyszerűen annyi megnyilvánulás kellene maximum, hogy nem az eseted.

De Egy ilyet benyögni bárkire is, hogy ronda, oltári paraszt dolog. Ez a stílus nem vonzó, vagy igénytelennek tartanak esetleg...


Ha nem tudsz egy normális csajt összeszedni, akkor a hiba a te készülékedben van. Nézz magadba.

2014. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 5/5 Te észlény, engem is mindig lerondáznak, én nem sértésből teszem, csak tényként, ennyi a különbség! Tököm ki van már ezen az oldalon csak buta emberek válaszolnak?! -.-
2014. máj. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!