Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy csinos, vékony nő már több mint 2 éve nem találja a párját, pedig olyan férfiak is az esetei, mint Jonah Hill?

Figyelt kérdés

Így sem találja a párját, pedig eléggé keresi, de mégsem, egzisztencia sem fontos neki.


[link]


2017. febr. 22. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött még olyan srác, akivel kialakultak volna az érzelmek, ennyi.

Nem kell túlkomplikálni.

Majd jön az.

2017. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A kulcsszó: elvárások,mint minden ilyen és hasonló kérdésnél...
2017. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
45%
Az lehet az oka, hogy a csinos, vékony nők senkihez sem képesek ragaszkodni; miért is ragaszkodjanak, amikor jobbnál jobb dumás, jobbnál jobb kinézetű, jobbnál jobb egzisztenciájú hapsik veszik körül. Elképesztő mennyiségű inger éri őket rengeteg irányból, rengeteg "jelölttől", és a bőség zavarában nem tudnak dönteni, szegénykék. :( Korábbi munkáimból kifolyólag nekem bőven elég a kimondottan jól kinéző, vékony, csinos, csinibaba, cicababa típusú nőkből. A fellegekben járnak, mindenkit lenéznek, mindent, szó szerint mindent elvárnak, viszont cserébe a bájvigyorukon, meg a sztreccsnacit feszítő seggükön kívül semmit nem képesek nyújtani. Mint írtam, tapasztalat.
2017. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor TheVR Pisti bejönne neki :D
2017. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Körömcsiga ***** válasza:
100%
Lehet hogy olyan a stilusod, hogy nem mernek megszólítani a "Jonah Hill" tipusú emberek. Továbbá ez a tipus általában nem a csinos, vékony nőknél reméli a szerelmet a korábban más által is említett általános tapasztalatok miatt. Még az is lehet, hogy neked kell kezdeményezned. De erre nyilván nehéz konkrét választ adni, hiszen nem tudjuk milyen vagy.
2017. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akar egyáltalán párt magának?

Önmagába, a kinézet, nulla egy kapcsolathoz. Csak a kinézetet nézzük, a próbababáknak is lenne párjuk.

2017. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert nagyon buta, könnyűvérű, elviselhetetlen, stb.
2017. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az oka sokféle lehet, a felhozatal gyenge minőségétől kezdve, a csinos, vékony nő szempontjaiig, hogy neki kép alapján vannak "esetei"(?)...


Magamból kiindulva nem a "darab hús" érdekel mint esetem, hanem a jellem, ami a húsba van zárva. A "hússal" párkeresés szinten feleslegesnek, pontosabban másodlagosnak tartom a foglalkozást, illetve magamra nézve is elég kétes értékűnek találnám, ha valaki igazán még a felszínt sem kapargatja, nemhogy a lelket próbálná fellelni a külsőm (test, ruházat, "style", stb.) alatt.

2017. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van aki már sokkal régebben nem találja a párját, de eszébe sem jut ilyen bugyuta, egyszerű, semmit mondó kérdést feltenni ide,és Jonah Hillel kalimpálni. Nem is értem miért nem egy 140 cm-es törpét, zsíros orral, 3 napos fürdés nélkül tettél ide be. Már csak ha nem számít szinte ezek szerint semmi.És ha nem fontos az egzisztencia akkor miért Jonah H. képével lihegsz?Neki pl. van pénze bőven. De a többiekkel ellentétben én látom, hogy mi lehet az oka. Vagy az hogy buta vagy, vagy hogy te itt élsz az olyanok,mint az eseteid (J.H) meg a világ másik végén. Szerintem az a megoldás, ha odamész.Tuti, hidd el.
2017. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!