Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért vagyok láthatatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Huszonéves, vékony, igényes öltözködésű nő vagyok. Soha senki nem akar ismerkedni velem, hiába járok sokféle helyre, senki sem közeledik hozzá. Tinderen is próbálkozom, de a férfiak nem hogy nem írnak nekem, még ha én kezdeményezem a beszélgetést, akkor is 1-2 nap után már nem válaszolnak. A környezetem okosnak és értelmesnek tart, elég sok dolog érdekel, de én ennek ellenére nem érdeklek senkit...

Miért lehet ez? Vagy nekem csak ez jutott, törődjek bele?


2017. febr. 23. 11:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Változtass a kisugárzásodon, de ez annyira komplex, hogy most nincs időm leírni, de elsősorban azt kell megvizsgálnod, öltözködés és a többi csak körítés.
2017. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Biztos te vagy a nyúlszájas csaj. :D
2017. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Na most ha azt vesszük hogy nálad (bar Fogalmam sincs hogy nézel ki,de elhiszem h nincs baj sem a kisugárzásoddal sem.a kulsőddel)kedvezőtlenebb kűlsejű,butább,testesebb,egyébb hátránnyal rendelkező férfiak/nők is találnak párt maguknak,és sokan tenyleg boldogok,így azt tudom mondani hogy még várnod kell,mert nem jött el az időd.Nem kell azonnal a rossz kisugarzasra fogni,vagy h baj van veled.Egy hozzászóló is írta h nem a legszebbb stb,de megis van párja.Nekem Te nem tűnsz depisnek mint sokan itt akik nyuszognek miert nem szeret senki stb...Nekem is van olyan ismerősöm,életigenlő ő is,igaz kover(de mint tudjuk ducik nőknek is gyakran van pasijuk),de vicces ,szeret beszelgetni,mosolygós,egyfolytában társasági életet él es nincs senkije regóta.Szóval szerintem Ennyi,majd eljön a Te időd,reméljük előbb,és nem utóbb.
2017. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés nő láthatatlan a férfiak számára. Elképzelhető, hogy tényleg valami a külsőddel/kisugárzásoddal nincs rendben, de ezt kétlem. Nyugodtan küldhetsz képet és mondok véleményt rólad, ha szeretnéd. Az is lehet, hogy túl visszafogott/ túl kihívó vagy. Vagy egyszerűen nem mernek nyitni feléd személyesen. Tinderen meg hasonlókon pedig lehet nem tudtok kommunikálni és ezért elhal a beszélgetés.


25/F

2017. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen megismernélek
2017. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Talán az a szint vagy, amit nem tudnak / akarnak megugrani: igényes öltözködésű, környezeted okosnak és értelmesnek tart, stb., illetve a közegekben, melyekben mozogsz, vannak elérhetőbbnek (-abbnak, -ebbnek, ...) tűnők és/vagy bizonyulók.


"Vagy nekem csak ez jutott, törődjek bele?"

Nem, alapvetően mindazoknak kijut, akik, ha nem is okosak a tudomány állásához mérten, de a környezetükből már kilógnak valamelyest, kilógásuk mértékével arányos a magányérzet.

Fakockán edződött szellemi kapacitás esetén nem lesz vonzó kihívás egy 3000 darabból álló puzzle ( = " elég sok dolog érdekel" ), vagy lego megfejtésének lehetősége... Tehát vagy játszol a fakockásokkal, vagy várod, mikor lesz aranyhal-kapásod.

2017. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,nagyon csúnya az arcod.


[link]

2017. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
30%

"Én miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?"

"Huszonéves, vékony, igényes öltözködésű nő vagyok."

Megcáfoltad a kérdésed.

2017. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg mert csúnya vagy, más opció miatt nem kerülnének.
2017. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátba, és őszintén megmondom van e baj a külsőddel, kisugárzásoddal!
2017. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!