Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért vagyok láthatatlan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok láthatatlan a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Huszonéves, vékony, igényes öltözködésű nő vagyok. Soha senki nem akar ismerkedni velem, hiába járok sokféle helyre, senki sem közeledik hozzá. Tinderen is próbálkozom, de a férfiak nem hogy nem írnak nekem, még ha én kezdeményezem a beszélgetést, akkor is 1-2 nap után már nem válaszolnak. A környezetem okosnak és értelmesnek tart, elég sok dolog érdekel, de én ennek ellenére nem érdeklek senkit...

Miért lehet ez? Vagy nekem csak ez jutott, törődjek bele?


2017. febr. 23. 11:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy bejelölnek. Egy átlag huszonéves nő levelek tömkelegét kapja a tárkeresőkön. Próbálkozik velük boldog, boldogtalan, 40 éves, 200 kilométerre lakó, mindenki. Ha nálad nem így van, akkor vagy "khmmmm", vagy meg vagy átkozva. Más tippem nincs.
2017. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

#8 Sokat járok társaságba, szívesen elbeszélgetek bárkivel, de nőként nem érdeklek senkit. Egyáltalán nem csak neten ismerkedek, illetve ott se gondolnám, hogy nyomulnék, mindössze csak meguntam úgy a 10. pár után, hogy hiába jelölte azt, hogy tetszem neki, még csak hozzám se szól, így én tettem meg az első lépést.


#9 Nehéz azzal a tudattal vidámnak lenni, hogy másnak mindig akad valaki, ha legalább csak egy randira is, de én bármit változtatok, mindig egyedül kell lennem.

2017. febr. 23. 12:02
 13/33 anonim ***** válasza:
4%
Talán ha privátra válaszolnál, kedves kérdező. :) De látom, az neked is luxus. Akkor csodát ne várj. :)
2017. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg a hihetetlen kategória. Szívesen látnék rólad képet, akár arc nélkülit is, mert valami kell, hogy legyen.
2017. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, ez van. Mint már írtam, valakinek csak csettintenie kell, valakinek pedig pokolian küzdeni. Mindenki mást tanul meg az életben, neked valószínűleg azt kell, hogyan old fel a gátlásaid, legyél nyitottabb, vagy csak ne törődj azzal, hogy évekig nincs új ismerősöd/barátod. Hidd el, van ez így, nem egy személlyel. Te is olvashatod a jó kis sztorikat, miszerint a 30+ éves jóképű faxi, vagy csinosz nőci éldegéli életét, és mikor randira kerül a sor és megkérdezik, hogy eddig mi volt, csak hümmögnek és terelnek, max 1-2 kapcsolatról számolnak be. Van ilyen. Valakinek összejön valakinek nem, de előbb utóbb mindenképp lesz valami, ne görcsölj rá.
2017. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

9/vagyok,

Nem kell görcsösen akarni.Lazán nem túl gondolva.A pasik nagyon szeretik a női huncutságot azt ha egy nő sejtelmes de még is elragadó. Én most a soraidból azt érzem, hogy van egy kis önbizalom hiányod kicsit negatívnak tartalak amit a férfiak is megéreznek.

Nem szeretnélek megsérteni nem azért írom, sőt segíteni szeretnék:)

2017. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
#13 Két kézzel tudok csak gépelni, amivel vagy itt válaszolok, vagy ott, illetve ha ott válaszolok, fél percenként csak egyszer tudok üzenetet írni. Másrészt, van akit már letiltottam, mert mindig karakterről karakterre ugyanazt írta bármilyen kérdésemre vagy válaszomra (nyilván nem tudta, hogy ugyanannak ír, néha percenként), így azt már meg se kapom ha írna, illetve ha másik felhasználóval másolja be ugyanazt, azt már nem veszem figyelembe inkább. Szóval vagy még nem jutottam oda, hogy válaszoljak, vagy nem is nagyon fogok, a fent említett okból kifolyólag.
2017. febr. 23. 12:08
 18/33 anonim ***** válasza:

#12:

más forrásból sincs olyan dolog ami felvidít? :)

család, munka, hobbi...? :)

azért fontos, hogy jól érezd magad és lássák rajtad, hogy kiegyensúlyozott vagy :)


24F

2017. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
#18 Jelen pillanatban minden inkább borul körülöttem...
2017. febr. 23. 12:15
 20/33 anonim ***** válasza:

#19:

akkor lehet egy párkapcsolat most inkább csak rossz hatással lenne rád, mert minden bizonytalan és arra koncentrálnál és minden más borulna :S

vagy te hogy látod ezt a kérdést?

nem azt mondom, hogy olyan nehéz megtalálni a megfelelő partnert, de nőként elég sok pasi csak szexre akar téged, így sok-sok randi mehet a semmiért...

milyen igényekkel keresel párt?


24F

2017. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!