Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így igaz, hogy 35-40 körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így igaz, hogy 35-40 körül 10 ből 9 nő láthatatlan lesz a férfiak számára?

Figyelt kérdés
,,Míg egy középkorú Férfinak elég csak egy rendes öltönyt felvenni, kis gondot fordítani a megjelenésére, hogy a szembejövők rámosolyogjanak, addig egy középkorú nőnek azt remélnie egy kozmetikai sebészeti beavatkozástól, hogy ismét olyan vonzereje lesz mint lánykorában, hiú ábránd. A középkorú nők hajlamosak magukat azzal nyugtatgatni, hogy ebben a korban már van nekik diplomájuk, egzisztenciájuk, jobban öltözködnek és nem olyan gyerekesek, de a Férfiakat továbbra is csak a karosszériát nézik."
2016. jún. 9. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Ebben a korban a nők helyzete hasonlóvá válik a férfiakhoz, amit drámaként élnek meg, mert addig kedvükre válogathattak a férfiak között, pusztán a létezésüknek köszönhetően.
2016. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyi ráfordítással azért egy nő is kitud váltani egy mosolyt.
2016. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 35 éves nő mióta középkorú? Egyébként szerintem a pasik szeretik az érett nőket.
2016. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már aki... A legtöbb nem. Vagyis ismerőseim zöme nem.
2016. jún. 9. 17:26
 5/12 Titusztitusz ***** válasza:
91%
Szerintem nem igaz az, ami a kérdésben szerepel...Szerény meglátásom szerint az, hogy melyik nő lesz bármikor is "láthatatlan" a férfiak számára, az NEM az "évei számátol" függ sohasem, hanem a KÜLSŐ MEGJELENÉSÉTÖL...Bár a legtöbbször kétségtelenül van összefüggés a két dolog között, de azért MESSZE NEM MINDEN ESETBEN...És ebben van a lényeg...
2016. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
37 éves koromban váltam, és több udvarlóm volt, mint fiatalon bármikor. (18-70 között minden korosztályú férfi + 1 nő is bepróbálkozott).
2016. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Titusztitusz ***** válasza:
6-os...Nem lehetett semmi, hogy a sok pali között még egy NŐ is bepróbálkozott nálad...Az ember a hasát fogja a nevetéstöl, ahogy elképzelek egy ilyen szitut...Én világ életemben úgy voltam vele, hogy ilyesmi agresszív homoszexuálisok csak a férfiak világában fordulnak elő...De akkor mindig tudok meg valami újat...
2016. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugalom 35 feletti nők, nektek is mindig lesz pasi. :) Szexi a 35 feletti nő is sztem, csak ne folyjon el, talán annyi a lényeg, beszélgetni velük tuti jobb :)
2016. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb 45-48 eves koromig sokan dicsertek, udvaroltak, volt aki csak "szepasszony"-nak hivott.Aztan ugy 50 ev utan hirtelen a kutya sem vett eszre.Mar lehetett akarmilyen uj frizuram, akarmilyen csini ruham, senki nem dicserte meg, olyan erzesem volt, hogy akar puceron is maszkalhatnek, akkor sem meltatnanak egy pillantasra sem.Tenyleg lathatatlan lettem.A legutolso bok amit kaptam par hete:"szep a fulbevalod":(

60N

2016. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak ugye a szebb nok is olyan 35-40 korul tapasztaljak azt, amit a ferfiak, hogy nem bokol a masik nem.
2016. jún. 9. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!