Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos ebben az országba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos ebben az országban ennyire hogy ismerkedéskor saját lakás meg autó legyen?

Figyelt kérdés
Még külföldön is albérletben élnek itt a szegénységben hogy akar mindenki saját ingatlant?
febr. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

39.


A hülyeségen amit írtál, nincs mit értelmezni.

febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
37%
#41 én érveket írtam te meg annyit hogy hülyeség. Gratulálok. Majd ha tudsz többet folytathatjuk a beszélgetést.
febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

#43 mondom, majd ha te is hozol érveket...


Az hogy szerinted hülyeség az nem érv, nem lehet vele vitatkozni mert szerintem meg nem hülye érv és akkor itt le is ragadtunk. De gondolom neked ennél többre nem futja különben már elő álltál volna vele.

febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

44.


Gyenge provokálási kísérlet.

febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nem provokálás. Mint mondtam én érveket írtam. Te meg annyit hogy ez hülyeség. A másik állítását cáfolat nélkül lehülyézni, na az a provokálás.
febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%

46.


Kivéve, ha tényleg hülyeség.

febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
#47 ha hülyeség lenne érved, de egy értelmeset se tudtál írni. Cáfold meg.
febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!