Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos ebben az országba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos ebben az országban ennyire hogy ismerkedéskor saját lakás meg autó legyen?

Figyelt kérdés
Még külföldön is albérletben élnek itt a szegénységben hogy akar mindenki saját ingatlant?
febr. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Akkor linkelj, köszi.
febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
29%

21.


Nem, mert olyan sok a kérdés és válasz, hogy nem tudom melyik alatt mi volt. De ma pl. arra recskáztak többen is, hogy a 700 ezer nettó az semmi, meg nevetséges. Undorító féreg, aki ilyeneket ír.

febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
54%
Értem, tehát folyamatosan mindenki azt írja, hogy egymilliós fizetése van, de egyetlen egy kérdést sem tudsz linkelni. OK. :D
febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
33%

23.


A válaszok stílusából kikövetkeztethető, hogy itt mennyien is vannak azok, akik hazudozva néznek le mindenkit, aki szerintük nem olyan gazdag, mint ők maguk, a saját képzeletükben. Undorító egy hely ez.

febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
54%
Itt szerintem te vagy az egyetlen, aki képzelődsz...
febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
52%

25.


Akkor miért fikázza itt szinte mindenki a 400-500 ezer Forint nettókat? Ami esetleg alatta van, azt pedig nyíltan kinevetik.

febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
54%

26

Én nem fikázom az 500 nettót, nekem is ennyi van. Pusztán nem hugyozok magam alá a gyönyörűségtől, hogy normális, polgári életet vagyok képes élni, amelyben telik egy-két extrára és félre tudok tenni.


Nyilván elégedett vagyok, de baszki, nem ez a non plus ultra, az ég áldjon meg...


Mások is nagyjából így állnak hozzá.

febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
33%

27.


A többség itt sajnos nem ilyen. Nekik is csak ennyiük van, de úgy adják elő, hogy "hööööö én gazdag vagyok és aki csak ennyit keres, az béna meg hülye! Eöööö eöööö eööö mindenki hülye aki nem olyan gazdag, mint én! NYENYENYEEE"


Valahogy így.

febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem azért mert itthon a béka segge alatt van a feminizmus és ezt maguk a nők is generálják pontosan az ilyen dolgokkal hogy "én nő vagyok, nekem nem kell letennem valamit az asztalra, hanem szépnek kell lennem és olyan pasit találnom aki megadja amire vágyok".


Ha viszont akad nő aki nem így gondolkozik hanem tanul, tesz a jövőjéért, építi a karrierjét, van lakása, autója akkor jönnek az ettől kisebbségi komplexusos férfiak akik szintén abban nevelkedtek hogy a férfi a családfő, a férfi keres jobban és jobb esetben csak menekülnek az ilyen nők elől, rosszabb esetben megpróbálják lehúzni őket hogy femináci, karrierista, a konyhában a helye, szülnie kéne inkább stb.


Tehát az egész társadalom felelős. A szüleink generációja leginkább akik kineveltek minket úgy hogy a férfinak kell többet keresnie, ő az úr a háznál stb. A gyenge nők pontosan ezt is keresik, a gyenge férfiak pedig csak nyavalyognak miatta de nem tesznek ellene azzal hogy támogassák azokat a nőket akik szembe mennek ezzel.


De egyébként ha ez vigasztal nem csak itthon ez a helyzet hanem úgy az egész keleti blokkban....

febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
29 nagyon ott a pont.
febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!