Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
Vagy maga a viselkedés a belső tulajdonságok és az igényesség ami fontosabb? Ki mit gondol erről?

2023. dec. 8. 00:40
 1/10 Hyron ***** válasza:
100%
Ha normális partnert akarsz mind a kettő vagy több tényező fontos. Egyre nem lehet építkezni.
2023. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy azért van jelentősége a külsőnek, mert nyilván nem kellemes dolog összebújni olyannal, akitől undorodsz. De ha ezektől a szélsőséges esetektől eltekintünk, akkor nem igazán jelentős dolog a számomra. A lényeg az, hogy érezzük jól magunkat egymással, és tényleg valódi társak lehessünk.
2023. dec. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik nem birnék hozza se érni már ott elbukott mindent.
2023. dec. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb tényező a külső. Legtöbb esetben ez az első amit magadról mutatsz a külvilág felé, ez az első tulajdonságod, ami valamilyen információt ad rólad.

A külsőd alapján már egyből mindenki értékítéletet fog alkotni rólad, lesz a fejükben egy elképzelés, még ha nem is tudatosan, de akkor is megfogalmazódik, hogy te milyen ember vagy. A külsőd alapján asszociálnak a belsődre is, szóval ez a lehető legfontosabb dolog az élet minden területén, nem csak párkeresésnél. Nem véletlenül öltözik fel az ember a lehető legjobban, legcsinosabban mondjuk egy állás interjúra (jó esetben). Még ha az az állás nem is egy extra jó pozíció, de akkor is érdemes, a lehető legjobb formánkat hozni, jól kinézni.

A jó külső egyébként magában foglalhatja az igényességet is. A legtöbb embernek azért nincs olyan szuper genetikai háttere, hogy szakadtan is jól nézzen ki, szóval kell egyfajta ignyesség ahhoz, hogy valaki ténylegesen jól mutasson.

A rossz, előnytelen külső miatt sajnos egyből visszautasíthatnak, úgyhogy igazából a belső értékek nem is számítanak, mert "kellően" rossz külső esetén esély sincs arra, hogy kiderüljenek.

2023. dec. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szépek a belső tulajdonságok, ha a külső nem fog meg, soha nem fogod megismerni.
2023. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Alapvetően a belső fontosabb, ha tartós párkapcsolat a cél, viszont a külső nélkül (értsd: vonzalom és izgalom) nem fog működni. Nem azért tudsz valakire felizgulni vagy valakire szexuálisan tekinteni mert nagyon jó a belső nála és jól kijöttök egymással, bár nyilván sokk vonzóbbá tehet valakit, és bele lehet szeretni így valakibe, de egyáltalán nem fog minden esetben megtörténni, hogy hirtelen elkezded vonzónak találni.
2023. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
A nőknek a férfi külseje a legfontosabb. A férfiaknak is számít, de fontosabb a személyiség.
2023. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 "Egy szürke kis egeret észre sem vesztek egy ***** macával szemben..."

Ez baromság. Személyiség, és értékrend kérdése. 2 évig jártam egy olyan nővel, aki életében nem vett fel olyan ruhát, ami kiemelné az alakját, és soha nem akart feltűnősködni. Mégis észrevettem... és járhattam volna egy mindent közszemlére tevő rüfkével, csak tudod, neki a személyisége kimerült a felszínes dolgokban, a másik nővel meg minden perc élmény volt, az is, amikor egyszerűen csak beszélgettünk.

2023. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8-as külsőre szürke kis egér, belsőre meg elviselhetetlen, de ő azt hiszi, csak a külsejével van gond.
2023. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Joe112 ***** válasza:

Úgy vélem mind a kettő egyformán fontos tud lenni sőt viszont hiába a testi vonzalom, ha lelkileg baj van....

Én ebbe futottam bele!

Sajnos a hölgy depressziós volt és mártír típus... S az mondom nagy kár értünk🙄🙄🙄

46f

2023. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!