Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek menyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek menyire fontos, hogy a baratnotok melle tetszedjen? Elhagynatok egy lanyt azert mert a melle epp az ellenkezoje annak amit ti szerettek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem mell tekintetében elég változatos barátnőim voltak, de azt hiszem (bár a mostanié tökéletes és gyönyörű) ez nem mérvadó. Nem azért voltam velük, mert ilyen vagy olyan formájú a mellük.
2009. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
rem nem gondoltad komolyan a kérdést.. :) a kinézetkez hozzátartozik az is, de ha elfogadok valakit olyannak amilyen, akkor a mellét is szeretem... és nem hagyom el azért mert az épp nem jön be rata...
2009. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertem h kesobb kerul ra sor, hogy a melltarto lekeruljon, Tobb randi utan.
2009. máj. 14. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy szép tud lenni a pici cici és a tejcsárda is.
2009. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy felteszed ezt a kérdést, mert ezek szerint nem értesz sokat meg a szerelem, a párkapcsolat lényegéről.

Remélem nagyon fiatal vagy és majd kinövöd.

2009. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a "tetszedjen" szót én kihagytam volna. Bár jogod van tájszólásban beszélni - de nem mindig jó ötlet.
2009. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem!

A női mell változik az életkorral vagy ha a nő elkezd hízni. Arról már ne is beszéljünk, hogy mondjuk elveszel egy szépmellű nőt, szül két gyereket, a szoptatás is megviseli rendesen, kicsit megnyúlnak a mellizmok, lógni fog. Akkor otthagyod a gyerekkel, mert megcsúnyult a melle? Vagy azontúl négykézláb kell járnia, hogy egyenesen előre álljanak a cickók?

Persze jogod van hozzá, hogy ne járj olyan lánnyal akit nem találsz gusztusosnak, csak aztán ne pislogj túl nagyokat ha magányosan öregszel meg!

Hát, ez van!

2009. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés.

Ha nagymell tetszik akkor nagymellü lányt keresek ha kicsi tetszik akkor kismellüt.Látom hogy mennyire dudorodik,ha pont az ellenkezöjé fogom ki akkor vak vagyok.

2009. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, itt írogattak mindenfélét...:)

Én spec elég designcentrumú vagyok, nem szeretem a nagymellű nőket, nem is jövök össze a nagymellűekkel, hisz tudom, hogy nem tetszene...

-ReapeR-23/F

2009. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

a tetszedjen az nem tájszólás, de lehet modernül is fogalmazni, pl tessen.

amúgy kainek a mell a mérvadó az elég felszines, és tuti nem szerelmes.

2009. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!