Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikeres/népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres/népszerű férfiak! Nektek mekkora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismerkedésnél nem számít, de a szexnél igen. Idővel híre megy, ha kicsi a farka (15cm alatti) és akkor már nem fogja érdekelni a nőket. Szexkapcsolatra vagy 3. félnek párhoz is esélytelen. Ezeknél még inkább a nagyot keresik a nők.

2023. nov. 16. 16:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/132 anonim ***** válasza:
47%
70! 29 éves miért?
2023. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/132 anonim ***** válasza:
30%
Valahogy sejtettem, hogy még ennyire fiatalok vagytok. Akkor nincs több kérdésem, bár ez nem is igazán kor kérdése.
2023. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/132 anonim ***** válasza:
30%

#69,

Ha valakinek ilyesmiről magyaráznak a nők, akkor vagy nem tekintik férfinak, vagy meg akarják rakatni magukat vele. Remélem utóbbi, és megvolt :)


Amúgy a 18 és a 14 között nincs is sok, tehát a nőnek kellene elgondolkodnia, hogy a túróba lehet, hogy nem jó neki. Ugyanis az én 15 centisemre a nők tökéletesen rászorultak mindig.


Ez a "nagy farok" olyan, mint a "nagy mell".

Minden filmben az van, de semmi extra. Majd rájön, hogy az se jobb, csak jobb a reklámja.


A sztoridban szereplő nő szerintem csak simán elégedetlen a teljesítménnyel, és a méretben keresi az okot.

2023. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/132 anonim ***** válasza:
39%

73/73 anonim


Nagyon jól leírtad. Ez leginkább a fiatal korosztályra jellemző. Úgysem ismernék el, hogy a szexualitásukat, meg a saját testüket nem ismerik, inkább a méretre fogják, vagyis nincs szexuális kultúrájuk. Ok, van akinek a ló méret jön be, de nem ez a jellemző. Ismerek egy nőt akit öklözni is lehet, de mégsem attól megy el, hogy nagy van benne. Arra is én jöttem rá, hogy mi az ami a legnagyobb élvezetet okozza neki, és ekkor már 42 éves volt.

De sok más olyan nővel is találkoztam akik már 40-en is túl vannak és mégsem ismerik a saját testüket és szexualitásukat, a legtöbbjüknek béna pasija volt korábban.

2023. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/132 anonim ***** válasza:
18%

72! Ez nagyon jó, "ennyire fiatal" végülis tényleg ő is 15 évesen vesztette el, tehát 14 év tapasztalattal, öt-hat párkapcsolattal, egy házassággal a háta mögött fingja nincs az egészről! 🤣🤣 Mert ha azt írtam volna, hogy csak 18 akkora arra még lehetne mondani, hogy "nincs tapasztalata rendesen" basszus egy elvált két gyerekes anyukáról van szó, sok mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy éretlen, de mindegy. Magyarázzátok csak a bizonyítványt...


itt ti vagytok a komolytalanok, csak nem veszitek észre!


73! SEGÍTEK, jó?


"Sőt, ha a nők ártalmatlannak tartanak, -és nekem több közlei női barátom is van- akkor bizony neked is ki van teregetve a szennyes"


-pontosan nem vesz komolyan, mert megmondtam neki, hogy nem kell tőlem tartania, tehát nem tekint férfinek, pont ezért őszinte. Tetszik érteni?😉 Mondjuk ezt leírtam, korábban, csak nem ilyen explicite kimondva...

2023. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/132 anonim ***** válasza:
73%

Szövegértés? Ki mondta, hogy éretlen? Ezt te magyarázod bele!

Az, hogy valaki több pasival volt az még nem jelenti azt, hogy ismeri a saját szexualitását. A kettőnek általában nem sok köze van egymáshoz. :D

A magas szexuális kultúra nem abból adódik, hogy valakinek sok partnere van. Attól még lehet totál béna az ágyban, mint a pasik nagy része.


De látom mennyire kiakadtál ezen. Ezek szerint, akkor valami csak nincs rendben veled sem. :D :D


44F

2023. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/132 anonim ***** válasza:
14%

76! Lehetek őszinte? ezt a szövegelést, amit ti itt toltok vénemberként -már ilyen értelemben- szexuális kultúráról meg egyéb baromságokról annak max egy PUA tanfolyamon lenne értelme, ott még pénzt is kapnál érte. Én csak mosolygok rajtad egy jót.


Amúgy igen van baj velem! ottan odalent az a kb. 12.5-13 centi az a baj velem! Hogy csak akkora.

2023. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/132 anonim ***** válasza:
22%

Krisztusom, már a PUA is idekeveredett... hiába, ha érvek nincsenek, témát kell váltani.

"73! SEGÍTEK, jó?"

Köszi, sejtettem, hogy nem kezelnek férfiként. Akkor már tudom, mire kell neked a PUA. Te lelkizel a nőkkel, mások dugják őket.

2023. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/132 anonim ***** válasza:
0%
78. Ha meg be jatsza valaki a lelkizost meg a nyomulos dugost is semelyikre sem vevo a no akkor tiszta , hogy nem tart igenyt az adott ferfira. Azert jobb taktika mint ha csak az egyiket jatszana be valaki .
2023. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/132 anonim ***** válasza:
18%

78! Gratulálok! mégse vagy olyan reménytelen eset, igen kezded érteni! Nekem pont azért van annyi női barátom, mert tudják, hogy tőlem nem kell félniük, mivel én sose fogok tőlük többet akarni barátságnál. Pont ezért őszinték. Érted már?


A PUA a te kigúnyolásodra jött ide...

2023. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!