Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált, gyerekes 30-as nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, gyerekes 30-as nők miért ilyen népszerűek a sikeres férfiak körében?

Figyelt kérdés

Egyetlen olyan 30-as gyerekes elvált nő ismerősöm sincs, pedig jó pár van(!), akinek ne sikerült volna a válás után (vagy már előtte) rekord idő alatt bepalizni egy nagyon jóképű, komoly szándékú(!), jól szituált, tehetős férfit második férjnek/élettársnak.


Én 29 éves vagyok, hajadon, nincs gyermekem, egyedülállóként komoly szándékú férfival soha, valamiért a sors SOHA nem hoz össze..


Mit csinálnak ők másképp?


2021. aug. 23. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs mese, kell egy gyerek.
2021. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nem tudom, szerintem azért nem olyan egyszerű. Viszont egy elvált pasi általában olyan nőt keres, akinek már van gyereke, mivel ő már nem akar még egyszer családot alapítani. Ezért az elváltak körében az egy gyerekes nők valóban népszerűbbek, mint azok, akiknek még nincs gyereke. Viszont ha neki sincs gyereke, de szeretne, akkor inkább olyat keres, akinek szintén nincs gyereke.
2021. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vagy jó helyen ismerkednek, vagy jól ismerkednek, vagy tudnak olyasmit nyújtani, amit te nem. Pl. empátiát, elesettebbek és értékelik a segítséget, nyitottabbak, bevállalósabbak stb.
2021. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Mert ez fordítva van, a nő választja ki a férfit.
2021. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Talán olyan pasival jöttek össze, akinek szintén van már gyereke és nem akar már többet.
2021. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

#3: "mert az az almom hogy felneveljem masnak a fattyat"


A te fattyad meg más neveli.


Bocs, de nekem nem kellene gyerekes férfi. Ha 30 felett lennék és már nekem is lenne, az más, de egyelőre nem. Úgy csináltok, mintha a pasiknál nem számítana, hogy van-e már gyereke, pedig számít. A gyerekesek inkább keresik egymás társaságát, mert már túl vannak a családalapításon.

2021. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert jobban megtaposta őket az élet és kevésbé emancipáltak.
2021. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Neked a bankszámla telítettsége egyenese arányos a komoly szándékkal.

A gyermekes anya a szívével választ.

2021. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen paraméterekkel szintén gyerekes, elvált férfival jöttem össze. Mindkettőnk mögött sokéves kapcsolat állt, tudtuk mivel jár a gyereknevelés, családi élet, háztartás, volt megfelelő egzisztenciánk, és tudtuk, hogy egy kapcsolat kompromisszumokal jár.
2021. aug. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom a kérdésedre a választ, mivel az általad említett csoportba tartozom és már 3 éve nincs senkim.


Abból a néhány olyan ismerősödből szerintem kár levonnod ilyen következtetést. Felesleges irigykedned rájuk, mert hidd el, neked lesz a jobb a végén, ha magaddal foglalkozol helyettük.

2021. aug. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!