Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek nagyon előnytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek nagyon előnytelen külsővel sikeres? 32F

Figyelt kérdés
Sziasztok, először is leszögezném, nem gyűlölöm a nőket. Vezetői pozícióban dolgozom, elég jól keresek, a beszélőkém is rendben van, mégis az a helyzet, hogy hiába próbálom magamból kihozni a maximumot kevés a nőknek. Sportolok mellette, van baráti köröm, és igazából a külső sem számítana nekem annyira. A baj az, hogy nincs nő aki vonzódna hozzám. Szerintetek mit lehet tenni, ha szeretnék családot, de nem tudok eljutni arra a pontra, hogy a nők vonzódjanak hozzám? Ismerősi körömben a kifejezetten előnytelen külsejű férfiaknak is dekoratív női vannak. Az a baj, hogy én nagyon előnytelen kinézetű vagyok. Mit lehet tenni?

#előnytelen.
2021. máj. 23. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Előnytelen külsejű nőt keress. Az miért nem jó neked?kit izgat a vezető pozíciót,miből gondolod h neked ezért jár a dekoratív nő?
2021. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
1: Mert így lenne rendjén. Egy normális társadalomban neki alap, hogy járjon csaj (akkor is ha a kérdező maga is lehord).
2021. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1: Nem jár, nem is írtam. Ha elolvasod azt írtam, hogy nem éppen mérce nálam a külső. A sikert úgy értem, hogy legyen egyáltalán 1 nő, akinél átmegyek a mércén.
2021. máj. 23. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Legyél tökös férfi.
2021. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi alapján gondolod, hogy előnytelen a külsőd?
2021. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az előnytelen külső nem zár ki a társkeresésből, mivel nekem is nagyon sok kimondottan csúnya vagy rosszul kinéző ismerősöm van házasságban/kapcsolatban. Szóval ne ebből indulj ki. Amit viszont esetleg tehetsz, hogy mondjuk ha az arcodon zavar valami, akkor elmész egy plasztikai sebészhez, hogy kicsit igazítson a vonásokon. Ha elég jól keresel, akkor érdemes szerintem ilyesmire költeni a pénzt, mivel ettől több lesz az önbizalmad is.
2021. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kérdésből lejött, hogy dekoratív nő kell, hiszen a kollégának is olyan van. Tehát gondolom válogatsz rendesen. Ezek szerint a húspiacon nem vagy kelendő a dekoratív nők körében.
2021. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem :). A kérdésből nem jöhetett le sajnos, mivel nem azt írtam. Továbbra is az áll a leírásban, hogy a külső nem éppen mérce nálam. Ez egy megjegyzés volt, hogy számomra dekoratív emberekkel járnak az ismerőseim.
2021. máj. 23. 19:36
 9/14 A kérdező kommentje:
5: Megfordítanám a kérdést, mi alapján gondolnám, hogy előnyös? Az összes pozitív külső tulajdonság ellentétei az enyémek. Azt sem mondanám, hogy nincs önbizalmam, de reálisan látom a dolgokat, nem leszek magasabb, jóképűbb. A műtéttől tartanék, ugyanis én attól még tetszem magamnak, hogy tudom a nőknek amit látnak az nem tetszik.
2021. máj. 23. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom mi lehet nálad a probléma. Felénk rusnya, büdös közmunkásoknak is vannak nőik. Van, aki a felesége mellett mással is kever és összeverekednek rajta a nők. Érteeed, közmunkás, alkesz is és nem is fürdik.
2021. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!