Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek nagyon előnytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek nagyon előnytelen külsővel sikeres? 32F

Figyelt kérdés
Sziasztok, először is leszögezném, nem gyűlölöm a nőket. Vezetői pozícióban dolgozom, elég jól keresek, a beszélőkém is rendben van, mégis az a helyzet, hogy hiába próbálom magamból kihozni a maximumot kevés a nőknek. Sportolok mellette, van baráti köröm, és igazából a külső sem számítana nekem annyira. A baj az, hogy nincs nő aki vonzódna hozzám. Szerintetek mit lehet tenni, ha szeretnék családot, de nem tudok eljutni arra a pontra, hogy a nők vonzódjanak hozzám? Ismerősi körömben a kifejezetten előnytelen külsejű férfiaknak is dekoratív női vannak. Az a baj, hogy én nagyon előnytelen kinézetű vagyok. Mit lehet tenni?

#előnytelen.
2021. máj. 23. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
10: Igen, de ott a nő is közmunkás alkesz, aki nem fürdik. Ne ez legyen már a viszonyítási alap...
2021. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Mindenki keresgéljen a hozzá illő, vele egy szinten lévő emberek közt és akkor nagy az esély találni partnert.
2021. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Humor, erdekes hobbi, becsuletesseg, tisztelet. Tenyleg nem mindegy milyen kaliberu noket szeretnel megkornyekezni. Nalam a fent emlitett par tulajdonsaggal tudnal imponalni, ha szingli lennek. Viszont van egy ismerosom, igazi cicababa, sajnos elo megtestesitoje a "plazacica" fogalomnak es amennyiben nem tetszik neki a kulsod, o akkor sem adna soha eselyt, ha a legigazibb becsuletes ferfi belso vonasokkal rendelkeznel. Mert o felszines. Az is relativ kinek mi az elonytelen. Sokan azt hiszik a szemuveg az, szerintem meg egy jol megvalasztott szemuveg tud vonzo lenni a viselojen. A diszfeleseg tipusokhoz viszont tenyleg fel kell kotni a gatyad, illetve nyitni a penztarcat. Opcio 2: elkezdesz mas kozegben keresgelni, mint eddig. Valami teljesen uj kozegben peldaul egy uj hobbi vagy akarmi kapcsan.
2021. máj. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
Udvarolj kicsit duci nőknek! Ha az nem tetszik akkor meg menj el egy menhelyre és fogadj örökbe egy kutyát. Aztán sétálgass vele hobbikent! Az majd leköt.
2021. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!