Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikeres/népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres/népszerű férfiak! Nektek mekkora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismerkedésnél nem számít, de a szexnél igen. Idővel híre megy, ha kicsi a farka (15cm alatti) és akkor már nem fogja érdekelni a nőket. Szexkapcsolatra vagy 3. félnek párhoz is esélytelen. Ezeknél még inkább a nagyot keresik a nők.

2023. nov. 16. 16:31
 121/132 anonim ***** válasza:
73%

120

Tök jó, hogy nem ez okozza. Ha vennéd a fáradtságot és utána néznél, ugye??

Arra persze mind lusták vagytok, meg arra is, hogy szakemberhez forduljatok. Csak siránkozni meg rinyálni tudtok, mint a fürdős ...


"Magával a kis pénisz komplexussal önállóan nem nagyon találkoznak a szakemberek, jellemzőbb, hogy más problémák kapcsán kerül elő az ilyesmi."


[link]


Szívesen! :)

2023. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/132 anonim ***** válasza:
45%

121! Ismerem a kitalált "szindrómát" szerintem olvastam is pont ezt a cikket, csak nincs ilyen! Amit, amúgy a cikk is elismer.

Akinek mondjuk jó nagy van nyilván nem érti milyen ez, már így élni.

Nekem a "trauma" éppen az volt, hogy láttam másoknak mekkora, meg a nőknek mekkora kell. Ennyi.


Amúgy meg a szexnél van sok jobb dolog az életben, csak tudod az a baj, hogy mindenki arról pofázik, hogy a párkapcsolatnak fontos része a jó szex. Ezt a nők is elhiszik, meg követelik a nagy farkat.

2023. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/132 anonim ***** válasza:
73%

Látom reménytelen vagy. Az értő szövegolvasás nem megy. Igen ez egy nem valós szindróma amit csak saját magadnak generálsz, mert a hátterében valami nagyon más van. De ezt ugye le is írja a szakember.

Nem a traumád nem ez volt, hanem amit még nem tudsz, de így nem is fogod megtudni, hogy miért nincs önbizalmad.

Csak ugye tudni kéne értelmezni a leírtakat. Ami ezek szerint nem megy.

Komolyan sajnálom a generációtokat.

2023. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/132 anonim ***** válasza:
21%

123! Szerintem neked nem megy! Segítek, akinek kicsi farka van, annak nem kitalált szindrómája van, hanem kicsi a szerszáma! Ennyire egyszerű. Szerinted lenne nekem "szindrómám" ha mondjuk volna 16 centis?

Nálam ez a "szindróma" akkor kezdődött, mikor láttam nekem mekkora, meg másoknak mekkora. Na most ha tegyük fel te csak 162 centis vagy férfiként, akkor ha azt mondod, hogy "alacsony vagyok" akkor az mi? "Alacsony férfi szindróma"? ugye, hogy nem? Hanem reális helyzetértékelés. Nekem például nagyon könnyű osztani az észt az alacsony pasiknak, a magam 189 centijével arról, hogy "nem számít a magasság" közben nem a bánatot nem! Csak én nem vagyok álszent!


Szóval nekem nem önbizalmam nincsen, hanem elég nagy farkam.

Csak egy érdekesség, konkrétan mindig írod az "önbizalmat" önbizalom MIHEZ? Mert ezt nem írod soha!

pl. nincs önbizalmam népi táncolni, mert egy tánclépést se ismerek, de így általában az "önbizalom" értelmetlen fogalom.

2023. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/132 anonim ***** válasza:
64%

25 éve táncolok. Szerinted tudtam egy lépést is 25 éve? Nem semmit sem tudtam a táncról, de volt önbizalamam, hogy kipróbáljam. Neked fogalomzavarod is van úgy látom.

DE hagyjuk úgy sem érted még fiatal vagy és kamasz.

Én is voltam. Nekem is voltak frustzrációim félelmeim. Egyetlen egy dologban voltam baromi magabiztos és az a szex. Hogy miért? Nem tudom, de sokat olvastam a témában az tuti. Pedig nekem is kb 13-14 centi a farkam. De az első nő észre sem vette, hogy szűz vagyok még. A farkam mérete már jó ideje nem érdekel. Mert tudom használni és ennyi. Meg persze kellően magas önbizalommal rendelkezem már. :)


[link]

2023. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/132 anonim ***** válasza:
17%

125! Ezen jót nevettem, én mint kamasz, bár igazad lenne! Sok mindet másképp csinálnék mai ésszel.

A többi értelmetlen a helyzetem szempontjából, nyilván nem vágok bele olyanba, ami kudarccal ér véget.

2023. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/132 anonim ***** válasza:
34%
Nekem össze kell tekernem hogy le tudjam mérni. Tekercsben kb 30 cm, sajnos csak a végét tudom használni, a többi felesleg.
jan. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/132 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 16cm. Nagyon sok alkalmi partnerem volt már, és olyanok is, akikkel rendszeres szex volt. Már elmultam 45, de attól még megtörténtek. Jelenleg már megallapodtam, nem űzöm a műfajt, mondhatni, kiéltem magam. Évek óta egy 20 évvel fiatalabb lánnyal élek együtt, és nem csaltam meg. Mindenki lehiggad. Nem csak a méret kell egy nőnek, és ém úgy érzem, meg tudtam ezt adni.
jan. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/132 anonim ***** válasza:
0%

18cm és vastag

Már a látványától beindulnak a nők.

Van olyan hogy megdugok valakit, ő elkottyantja a barátnőjének, majd a barátnő bejelentkezik nálam.

jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/132 anonim ***** válasza:
43%
129 Aztán rájönnek hogy kúpos a vége és nem is jó, vagy monoton vagy, ezért nincs tartós kapcsolatod.
jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!