Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikeres/népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres/népszerű férfiak! Nektek mekkora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismerkedésnél nem számít, de a szexnél igen. Idővel híre megy, ha kicsi a farka (15cm alatti) és akkor már nem fogja érdekelni a nőket. Szexkapcsolatra vagy 3. félnek párhoz is esélytelen. Ezeknél még inkább a nagyot keresik a nők.

2023. nov. 16. 16:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 A kérdező kommentje:

#48

Kifröcsögted magad? Ennyi képzelgést régen olvaatam. Minden mondatod ellentéte az igaz.


#49

Ez jó volt :D


#50

Ott a pénzt szeretik.

2023. nov. 21. 15:50
 52/132 anonim ***** válasza:
23%
Nem méregetem a farkam, de eddig egyetlen nő sem panaszkodott arra, hogy kicsi lenne vagy fájna ha szúrom.
2023. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 anonim ***** válasza:
43%

49/52 anonim ***** válasza:


Légy erős, pasi vagyok, egy férfival sem feküdtem le, de annál több nővel. És nagyon magas szexuális kultúrám és tapasztalatom van, az itt lévő kisfiúkkal szemben.

Azok a nők akikkel szexeltem nagyon sokan erről számolnak be, de az összes felmérés amit valaha végeztek mind alátámasztja az általam leírtakat.


De itt csak frusztrációs kis incel nyomik vannak úgy látom. :D :D


Nem baj, addig én sorra dugom azokat a nőket akiket te nem tudtok felszedni. Pedig még pénzem sincs, de van önértékelésem, magabiztosságom, humorom, magas szexuális tudásom és teljesen átlagos farkam :) 14cm


Közben meg jót röhögök rajtatok :D :D :D

44F

2023. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:
0%

53

Nyugodjál le.

A #7 és, és a#49 es vagyok.

Férjen már bele egy kis irónia.

2023. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 anonim ***** válasza:
22%

53-as: neked akkora szexuális kultúrád van a 14 centis mikropéniszeddel hogy itt "reklámozod" egy anonim fórumon az általad lenézett "inceleknek". Nem érzed kicsit sem hogy ez mennyire szánalmas? Azért mert megvolt Mariska néni 6.ban, vagy egy milf valamikor pár hete attól még te egy mikropéniszű kivénhedt öregember vagy, akinek a szexuális "kultúrája" egy vicc.

De valószínűleg csak trollkodsz. Amúgy meg egy ilyen aggresszív embernek semelyik nő nem merné a szemébe mondani hogy kisfarkú voltál a pinájuk se élvezett el stb.!


37F incel

2023. nov. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/132 anonim ***** válasza:
71%

55/55 anonim ***** válasza:


Ha te mondod viztos így van :D :D


De ha neked olyan nagy farkad van, akkor miért nem mész inkább kefélni és miért itt bizonygatod, hogy csak a nagy farokkal lehet jót szexelni?


Vagy tán nem állnak szóba veled a nők? :D :D


De azért megsúgom, hogy egy nőt két ujjal is ki lehet elégíteni. :) Az meg közel sem 20 centi, de még csak nem is 18, mint ahogy az itt lévő béna incelek gondolják, hogy egy nőnek az kell.


Azt se tudod, hogy mi az, hogy MILF. :D :D

2023. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 anonim ***** válasza:
73%
Az 57 es valaszai alapjan most mar tudom miert vannak incel uldozok... A siker titka sokszor a szemelyiseg.
2023. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 anonim ***** válasza:
73%

57/58 anonim ***** válasza:

Anyám köszöni jól van. :)


De látom amikor már nem tudsz érdemi választ adni és beletaláltam a gyenge pontodba, akkor már jön a személyeskedés. Na itt mutatkozik meg a kisebbségi komplexusotok. :) Amitől a nők menekülnek.


Ahelyett, hogy fejlesztenéd magadat, este sírsz a párnádban, hogy jajj nem kellek senkinek egy lúzer vagyok. Miközben meg fogalmad sincs, hogy mi kell egy nőnek. Fogalmad sincs arról, hogy a nők fejében kb mi játszódik le egy szex előtt, közben után. Hogy nekik mennyivel többet számít, hogy mi megy fejben, mint egy pasinak. Hogy mennyivel több a gátló tényezőjük arra, hogy jól érezzék magukat szex közben. És ez nem a farok méreten múlik.

De ha már csak a szexet nézzük, abból is van rengeteg könyv ami leírja ezeket, meg a technikákat is. Amikor több, mint 20 éve iyet olvastam, akkor azt mondták, hogy minek ez, ezt csinálni kell. De amikor az ott tanultakat elkezdtem alkalmazni, akkor a csajok reakcióiból nem az derült ki, hogy fölösleges volt.


Persze az ilyen kis lúzer incelek még életükben nem is hallottak arról hogy önfejlesztés, mert minek az, ugye? Közben meg megmaradtok a párnán síró kis lúzekernek, ahelyett hogy tennétek ellene. Aztán, hogyha sikerül is egy nővel szexelni és elmentek 2 perc alatt, vagy ha nem jó neki akkor meg persze a nő a hibás. Még véletlenül sem te vagy a béna.


44F

2023. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 anonim ***** válasza:
62%

59! Tudsz nekem könyveket mondani miket olvastál a témában? Akár privátban is.


Ja amúgy nekem 16/5 csak hogy on topic legyek 😂

2023. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/132 anonim ***** válasza:
22%

Egy férfi és egy nő ismerősöm jut eszembe:


Ahogy nő ismerősöm fogalmazott, nem a méret a lényeg, hanem hogy kemény legyen.


Ahogy férfi ismerősöm fogalmazott, hiába nagyobb farkam, ha csak otthon verem.

2023. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!