Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Honnan lehet azt tudni, hogy egy férfi vagy egy nő mennyire sikeres és népszerű a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Nők esetében sem egyértelmű, mert pl vannak olyan nők, akik nagyon szépek, mégse annyira kelendők. Férfiak esetében meg még nehezebb eldönteni szerintem.

2020. nov. 14. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy. Te ez alapján választasz párt mennyirekelendő a másik nem körében?
2020. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed, hogy a nagyon szép nők nem kelendőek??!
2020. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es nem! Viszont utóbbi időben elcsodálkoztam pár dolgon, hogy ki mi miatt vonzódik a másikhoz vagy miért nem.
2020. nov. 14. 22:20
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es! Van rá példám, nem is egy... Az én szememben kifejezetten szép, sőt nagyon okosnő egyedül él... a saját szintjén lévő párra nem talált soha. De van olyan is, akibel ki se mertek kezdeni.
2020. nov. 14. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, az én környezetemben a szépségkirálynő külsejű lànyok kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatban vannak évek óta.
2020. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös neked milyenek a szépségkirálynő külsejűek? Mert tény, hogy aki szerintem szép, az másnak nem az. És valóban boldog? Vagy csak annak látszik?
2020. nov. 14. 22:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval lehet, hogy akit én szépnek látok, az más szemében nem az.
2020. nov. 14. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Akik szépségkirálynők lettek.😀
2020. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as! Köszi! XD Ez k...va jó. Különben a szépségkirálynők pont nem szépek a szememben. Mert műviek. A természeteset szeretem.
2020. nov. 14. 22:55
 10/12 anonim ***** válasza:

"kifejezetten szép, sőt nagyon okosnő egyedül él... a saját szintjén lévő párra nem talált soha"

Tehát te azt állítod, hogy egy szép és okos nő számára megfelelő egy vele egy szinten lévő, szép és intelligens férfi,

de egy nagyon szép és nagyon okos nőnek már nem felel meg az előbb felhozott szép és intelligens férfi.


Érted, hogy te mit jelentesz ki tényként? Nem hiszek az osztályozásban, de most csak a szemléltetés kedvéért: Egy 8/10-es nőnek több, boldog párkapcsolata is lehet, míg egy 9/10-es egész életében pár nélkül, magányosan éli le az életét (a példád, és a meggyőződésed alapján). És mind ez csupán azért, mert mikor reggelente a tükörbe belenézett, akkor magát kifejezetten szépnek találta, nem pedig szimplán szépnek.

Azt mondod, hogy az előnyösebb külső és belső hátrányt okoz, mert ebből kifolyólag a személy túl sokat vár.

2020. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!