Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikeres/népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres/népszerű férfiak! Nektek mekkora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismerkedésnél nem számít, de a szexnél igen. Idővel híre megy, ha kicsi a farka (15cm alatti) és akkor már nem fogja érdekelni a nőket. Szexkapcsolatra vagy 3. félnek párhoz is esélytelen. Ezeknél még inkább a nagyot keresik a nők.

2023. nov. 16. 16:31
 101/132 anonim ***** válasza:
60%
100! Egy dolgot mondj már meg, miért a szűz témán lovagolsz ennyire?
2023. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/132 anonim ***** válasza:
30%

Abból amiket írtok simán ez jön le. Nem csak nekem. Aki valóban tisztában van a jó szexszel az nem ír ki naponta ilyen hülye kérdéseket. Az tisztában van vele, hogy nem csak fizikai stimuláció, hogy nem a farok méreten múlik stb stb stb.

Jó lehet, hogy voltatok már nővel, de nem sok tapasztalatotok lehet.


Az ilyen dolgokat csak tapasztalatlan "gyerekek" írkálnak naponta és az önbizalom hiányos ember próbálja bizonygatni, hogy a szex, csak nagy farokkal lehet jó.

Aki meg tapasztalatból ír és nem a ti agymenéseteket támasztja alá, az mind hazudik szerintetek. Na ez a vicc!

Hogy olyan emberekkel mentek szembe akiknek évtizedes tapasztalataik vannak több nővel is. Sokkal többet tudnak a szexről, mint ti és mégsem vagytok hajlandóak elfogadni csakis azt ami a ti baromságotokat támasztja alá.


Tettem fel kérdéseket, de válasz egyikre sem jött, csak a mellébeszélés meg a terelés megy nálatok.


44F

2023. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/132 anonim ***** válasza:
39%

Nincs értelme bármire is válaszolni, úgyis csak a ti felfogásotok az igaz.

Sírjatok, akkor otthon a kispárnában meg sajnáltassátok magatokat. Hajrá!


44F

2023. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/132 anonim ***** válasza:
0%

102! Nézd, úgysem vagy hajlandó elfogadni semmi ellenérvet, csak makogsz itt "szexuális kultúráról" ami azt jelenti, hogy nagy farkad van.


Mellesleg miért nem érted meg, hogy akinek nincs nagy farka, az nyilván nem fog próbálkozni nőknél! De ezt többször leírtuk már.


Ezek tények, én nem sajnáltatom magam, elfogadtam már az állapotot középiskolás koromban.

2023. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/132 anonim ***** válasza:
39%

Azt el tudom fogadni, hogy az önbizalomhiányos incelek nem csajoznak, de ez nem a farok mérettől függ.

Ahogy a szexuális kultúrának is semmi köze nincs a farok mérethez. Pláne, hogy nekem kb 14 centi De még ahhoz sem, hogy valaki hány partnerrel szexelt.

Te magyarázol valami olyanról amiről fogalmad sincs, aki meg tapasztalatból beszél az mind hülye és hazudik. :D :D Csak ugye aki ennyire nagy kisebbségi komplexussal küzd mint te is, az nem hajlandó a tényeket elfogadni, mert akkor kiderülne, hogy tenni kellene neki valamit azért, hogy változzon az élete. Sokkal könnyebb áldozatnak lenni és sírni, mint változtatni.

De hát mit magyarázzak egy szűznek akinek nulla fogalma van a szexről? :D :D :D


44F

2023. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/132 A kérdező kommentje:

#104

A szexuális kultúra és a nagy farok két külön dolog. Viszont a 44F 4 ember lehet:

1:nem 44, hanem inkább 14 éves, azért ilyen stílusban ír

2:mentális beteg

3:full retardált, amit jól mutat az állandó szűzezés és incelezés

4:troll

A 87-es kommentemre se véletlenül nem kapok választ. Csak a nagy semmit ismételgeti, mást vádol azzal, amit ő csinál, az egója 3 galaxisba se férne bele, de a kommentekben leírtak 99%-át ignorálja. Minden nőnél a legnagyobb red flag, amikor valaki ennyire fényezi magát. Mindenki tudja, hogy valaki minél jobban fényezi magát valamiben, valójában annál rosszabb.


#105

A pénisz méret kihat(hat) az önbizalomra. Furcsa, hogy egy tökéletes ember ezt se tudja...

2023. dec. 5. 12:42
 107/132 anonim ***** válasza:
30%
Én vagyok a "swingeres szexisten". Mégis milyen választ vársz? Érdemi vita nem folyik. Te állítasz valamit, mi valami mást és ennyi. Meg sem fontolod, hogy nincs igazad, még akkor sem ha mi sem vagyunk nagy mérettel megáldva. 192cm vagyok 16os vérpénisszel, (hidd el ruhadt kicsinek néz ki rajtam) mégis meg tudok dugni más nőket és élveznek. Nem vagyok ezért szexisten, csak egy sima ember aki túllépett ezen a hülyeségen. Tudod annyi a különbség köztünk, hogy más a saját valóságunk. Te abban hiszel, hogy senkinek nem leszel jó így, én meg abban, hogy akár bárkinek is jó lehetek, max ha nem leszek akkor megyek máshoz akinél igen.
2023. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/132 A kérdező kommentje:

#107

Belelátsz olyat, amit nem is írtam. A 16cm jó méret. Magasságtól függetlenül. Nincs méret probléma ekkora mérettel. Jó, hogy nem 20 centit volt nehéz elfogadnod, hogy talán nem lesz túl kicsi... A 87-es kommentemre várom a választ tőled is.

2023. dec. 5. 15:22
 109/132 anonim ***** válasza:
30%

Mégis mit vársz a 87-re?

Leírták már neked, hogy az egyik mondatoddal ütöd a másikat.

Könyveket is kaptál már. Leírták már azt is, hogy tanulni és fejlődni kellene nem pedig rinyálni.

Mindenre választ kaptál már, de te meg a haverjaid csak rinyálni tudtok itt. Fejlődni, önbizalomban és önbecsülésben azt egyikőtök sem akar. Ja mert abba munkát kell fektetni? Nos igen! Nem is kevest. Én is baromira szorongtam a farkam miatt, hogy túl kicsinek gondoltam, és az átlagnál jóval később is vesztettem el. De mára ez már a múlté :) Ja, hogy sok lelki és szellemi "munka" van mögötte? Igen sok! Sok tanulás, igen sok!

De ti csak rinyálni tudtok itt. Ezért nem haladtok sehova!


44F

2023. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/132 A kérdező kommentje:

#109

Ha tudnál olvasni, tudnád. Választ semmire nem adtál. Nem véletlenül.

2023. dec. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!