Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikeres/népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres/népszerű férfiak! Nektek mekkora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismerkedésnél nem számít, de a szexnél igen. Idővel híre megy, ha kicsi a farka (15cm alatti) és akkor már nem fogja érdekelni a nőket. Szexkapcsolatra vagy 3. félnek párhoz is esélytelen. Ezeknél még inkább a nagyot keresik a nők.

2023. nov. 16. 16:31
 111/132 anonim ***** válasza:
67%

Az a titok, hogy valaki fejlődik. Leírta neked. De más is.

Ha nem fogalmazol egyértelműen, akkor nem fogják megérteni, hogy mit is akarsz.

Akinek van önbizalma az nem a farka miatt siránkozik, hanem csajozik. És ahogy korábban szerintem ő írta le, nem a farok méret miatt nincs önbizalmatok. De ti úgysem akartok fejlődni!

Úgyhogy nektek mindegy is.

2023. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem tudsz konkrétumot írni. Továbbra is csak az általad elképzelt személyiségeket látod mindenkiben. Én folyamatosan fejlődök abban, ami érdekel. Heti 5 nap edzek és sokat olvasok. De neked csak a szűz incel létezik + te. Na mindegy. Elment néhány oldal a semmire a kérdéstől.
2023. dec. 5. 19:03
 113/132 anonim ***** válasza:
73%

Jéééé egyik sem azt írta, hogy a nagy farok miatt. :D :D :D

Most majd kitaláljátok, hogy nem is nők szóltak hozzá :D :D :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


44F

2023. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 anonim ***** válasza:
73%

114/115 A kérdező kommentje:

Valamiért mégis csajozási gondjaid vannak. Nem kicsik.

Attól, hogy kigyúrod magad, meg olvasott vagy még nem feltétlen lesz önbizalmad.


Én mindenhová oda írom, hogy 44F. Ahol nincs az nem én vagyok, ennyi. Nem kell összekeverni minket!


Ha már annyit olvasol, akkor ajánlottak neked könyveket. Talán érdemes lenne azokat is elolvasni.


44F

2023. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk azt sem értem hogy miért vagyunk szerinted szexistenek... Egyikünk sem állította ezt. (A swingeres voltam, ezentúl csak 35F)


35F

2023. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/132 A kérdező kommentje:

#114

Akkor bocsánot. Ez esetben a 106-os kommentem a #113-ról szólt.


#115

81-es és 85-ös kommentek.

2023. dec. 6. 08:57
 117/132 anonim ***** válasza:
14%

105! Bámulatosan ostoba vagy, ez elég egyértelmű, milliószor leírom, hogy DE A FARKAM KIS MÉRETE MIATT NEM PRÓBÁLKOZOM, de te ezt nem hiszed el, hát gratulálok. Most komolyan küldjek neked dickpicket te lúzer, hogy elhidd végre? 😂

Mi ebben az olyan nehéz felfogni, mikor középsulis korában az ember meglátja, hogy a többieknek milyen farok indái vannak, meg neki mi az a valami, ami a lába közt van, meg tanul egy kis anatómiát, meg beszélget nőkkel, annak nagyon egyszerűen összeáll a kép, hogy itt nem rúgsz labdába.

Akkor meg? Miért nem érted ezt meg?

2023. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 anonim ***** válasza:
14%
107! Ezen meg becsinálok a röhögéstől, hogy egy TIZENHAT centis pali azt magyarázza, hogy az nem elég nagy! JAAAAA, hogy a nők szerint valóban nem! Akkor mit kezdjen az, akinek 13 van mondjuk???? Vagy még kisebb?
2023. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/132 anonim ***** válasza:
30%

117-118


Na itt mutatkozik meg a durva frusztráció és kisebbségi komplexus. Csak ti ezt a farkatokra fogjátok. De akinek van önbizalma az nem foglalkozik ezzel. Nektek egyértelműen nincs. De az helyett, hogy ezen dolgoznátok, hogy legyen, inkább siránkoztok meg panaszkodtok.

Majd egyszer talán felnőttök ti is. Ha nem, akkor nézzétek a 40 éves szűz filmet! :D :D

2023. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 anonim ***** válasza:
14%

119! Tök jó, hogy leírom, hogy mi okozza a frusztrációmat, de nem hiszed el! Innen kezdve veled nem lehet mit kezdeni.

Hogy ne legyen kisebbségi komplexusom meg ne legyek frusztrált, ha egyszer 2-3 centin múlik minden? Ennyi hiányzik onnan...

2023. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!