Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikeres/népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres/népszerű férfiak! Nektek mekkora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ismerkedésnél nem számít, de a szexnél igen. Idővel híre megy, ha kicsi a farka (15cm alatti) és akkor már nem fogja érdekelni a nőket. Szexkapcsolatra vagy 3. félnek párhoz is esélytelen. Ezeknél még inkább a nagyot keresik a nők.

2023. nov. 16. 16:31
 91/132 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező:


Könyvek, bár nem tőlem kérted.


EMILY NAGOSKI - Úgy, ahogy vagy

Maurice Yaffé · Elizabeth Fenwick - A ​nemi öröm

Elisabeth Davis - A női vágy ritmusa

Michaela Riedl - Jóni-masszázs


És nem! Egyáltalán nem alap a figyelmesség! Ha ezt komolyan gondolod, akkor neked tényleg nem sok fogalmad lehet a legtöbb férfi, vagy akár sok nő szexuális működéséről.


Aki itt írta, hogy az ujjával elégíti ki a nőket, pont azért lehet ilyen sikeres, mert tudja, hogy mi kell a nőknek. És a legtöbb pasi nem figyelmes és nem érdekli őket a nő, csakis a saját önző mivoltuk a saját örömük a fontos a legtöbbjüknek.


Talán nem itt a GYK-n kéne tájékozódni ahol ki tudja, hogy ki ír. Ott van a FB ahol vannak erre nagyon jó csoportok és nem név nélküli trollokkal van tele.


De a kutatási eredményeket is el lehet olvasni amik szintén széles skálát vesznek alapul és nem pár GYK-s hozzászólást.

2023. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:
48%

91 kár ez nekik. Úgysem olvassák el.


Azért nem vallják be, hogy szüzek, mert akkor egyből hiteltelenné válnának.

Mondjuk a fotelhuszár recskakirály sem jobb :D

2023. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
14%

92! Én azt nem értem, hogy ti -vagy te, mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy ember ír több regisztrációról- miért bizonygatjátok ilyen kényszeresen, hogy mennyire értetek a szexhez? 🤔🤔 mert itt inkább ez a gyanús nekem. Általában az ír ilyet, akinek valamit NAGYON takargatnia kell...nem tán arról van szó, hogy negyvenakárhányévesen incelek vagy(tok) és ezért megy a bizonygatása annak, hogy mekkora szexkirályok vagy(tok)...


Bevallani úgyse fogod/fogjátok, nem igaz?

2023. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:
18%
Az meg külön tetszik, hogy a 61es válaszomon mennyien felhördültek, hogy könyvből nem lehet megismerni a szexet, most meg 30 válasszal később már meg lehet...sőt még ajánlott is! Oppá! 🤭
2023. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 anonim ***** válasza:
42%

Én olyat sosem állítottam, hogy a szexet nem lehet könyvből vagy cikkekből tanulni. Sőt én másik helyen is ezt írtam, hogy puncit nyalni is egy cikkből tanultam meg. Az inceltől baromi messz állok. :D


Ne vetítsd ki másokra a saját problémádat!


A kérdésekre sosem adtok érdemi választ, mindig a másikra mutogattok, hogy a hiba bennük van, mindig erre tereltek, de az sosem fordult még elő, hogy elismertétek volna, hogy tanulnotok kellene meg segítségre lenne szükségetek.


Nektek nem a farkatok kicsi, hanem az önbecsülésetek, meg az önbizalmatok. A szexuális tudásotok kb nulla, bár ha valaki még szűz, akkor ez nem is csoda. De fejlődni és tanulni nem akartok csak rinyálni, hogy a csajok nem állnak szóba veletek.


44F

2023. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 A kérdező kommentje:

#88

Most már nem a kommentek után. Nem véletlenül mondják, hogy a dicsekvés és a tudás fordítottan arányos.


#89

Te vagy eltévedve. Szerinted csak te vagy figyelmes, stb. Mindenki szűz, csak te vagy szexisten :D Vicc. Neked vagy problémáid vannak vagy trollkodsz.


A 87-re nem adott válasz meg is mutatott mindent.

2023. dec. 4. 09:04
 97/132 anonim ***** válasza:
42%

Jól írták egy másik kérdésednél. Reménytelenek vagytok. Tanulni fejlődni nem vagytok hajlandóak. Terelni azt igen, meg másra mutogatni azt tudtok.


Nem a farkatok kicsi, hanem az önbizalmatok, meg az önbecsülésetek!

Na további szép szűz életet!


44F

2023. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:
42%

A 87-re nem adott válasz meg is mutatott mindent.


Ja igen, fentebb kaptál választ. Leírta neked a 91-es. Sőt már én is sok helyen, hogy tanulni kellene meg fejlődni, de azt nem akartok csak sírni meg rinyálni.

2023. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 A kérdező kommentje:

#91

Nem nekem kell könyv. Azt csak azért írtam, mert aki ilyen szexisten, hogy 5x kielégíti a nőt még az első találkozás előtt, az írjon róla könyvet. A figyelmesség, odaadás minsen kicsit is normális embernek alap. Nekem is. Ha szerinted a többségnek nem az, az téged és a partnereidet minősíti. Én magamból indulok ki. Tudom, hogy sokaknak nem alap sajnos, de az annyit is ér.

2023. dec. 4. 09:44
 100/132 anonim ***** válasza:

Egyik mondatoddal ütöd a másikat! :D :D :D :D Fő a következetesség! :D

Annak aki szűz annak nem is kell könyv. :D


87:

"A figyelmesség, odaadás, stb full alap mindenkinek,"

99:

"Tudom, hogy sokaknak nem alap sajnos, de az annyit is ér."


Ha te ennyire jó lennél a szexben, mint ahogy állítod, akkor nem írogatnál ki naponta ilyen incel kérdéseket.

2023. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!