Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen jogos és érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jogos és érthető hogy sok férfi félreérti a nők kedvességét?

Figyelt kérdés
Szokták szídni a férfiakat hogy ha már egy nő kicsit kedves velük akkor azt már mindjárt félreértik. Szerintem ez teljesen érthető, ugyanis gondoljunk bele egy férfi sokszor hosszú ideje egyedül van, nagyon nehéz megfelelő barátnőt találnia, ha ilyen egyedül van és magányban, akkor sokszor szeretne egy társat egy barátnőt, érthető hogy ha egy nő kedves vele akkor azt közeledésnek veszi mert nagyon vágyik egy társra, szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor
2023. okt. 15. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
72%
58 ment egy értelmes és hasznos eszmecsere, megjött a durcás agresszív kismalac a 49es válaszával amivel jól beleugatott és megpróbált beszólni is, többes számban általánosítva és összemosva a másik válaszolóval engem is. Azóta hazudja hogy én néztem be, pedig akinek szeme van az láthatja mi a szitu. De ezek tévedhetetlen megmondókapitány emberek, a lényeg kicsit sincsenek elnyomva a való életben hogy ezzel kell kompenzáljanak :D meg hogy másokba agresszívan beleálljanak az oldalon.
2023. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%
2 hárompipás válaszoló is van. Az egyik egy szociális analfabéta, aki azt ecsetelte, hogy nem lehet érdek nélkül kedvesnek lenni, a másik pedig az, aki kifejtette azt, hogy az interakciók félreértésében a nőknek és a férfiaknak is lehet felelőssége (esetfüggő).
2023. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
20%

62

Így van, én a szociális analfabétának válaszoltam, a konkrét analfabéta meg félreértette, és azóta itt pampog. Szegény xD

2023. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
10%
63as, ugyan Cucu ne legyél rosszindulatú és aljas. A 62-es a valóságot mondja, amit te most megpróbálsz ócska módon kiforgatni a saját javadra. Idióta vagy és rosszindulatú, fogadd el hogy ezt elcseszted. Nem kellett volna általánosítani, ha már berongyolsz ide örjöngeni mint a dühös kismalacok. Amúgy se legyél ideges, árt a szépségednek. Ja várj...
2023. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
20%
Te nem fogod fel, hogy nem neked szólt az a komment? Ennyi nem megy át? :))
2023. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
56%

Miről beszélünk? Azóta is folyamat próbálsz beszólogatni, holott te vagy az idióta a történetben. Aki benézte és többes számot használt, engem is degradálni próbálva, ott és akkor. Meg ami azóta is megy, az mi?

Viszont nekem jó napom van, meg alapból is nagylelkű szoktam lenni. Én már korábban is mondtam hogy engedjük el, te meg csak tolod és tolod a beszólogatást. De lásd kivel van dolgod. Ha bocsánatot kérsz tőlem szépen, akkor el tudjuk engedni, mint egyfajta félreértést.

2023. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
0%
Beszarok, hogy még mindig nem látod be. :D De igazából mindegy, látom, hogy ez neked nagyon fontos, úgyhogy jól van, mucuka, engedjük el.
2023. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
72%

Én belátom amikor valóban tévedek. Még talán bocsánatot is kérnék, ha ekkora baromságot műveltem volna, mint te. Igaz, utóbbi nem szokásom. De nem vagyunk egyformák.

Szóval látva mivel állok szemben, én elfogadom ezt a fajta kihátrálás is.

2023. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, #59, mennyire undorító vagy🤮 Álmodik a nyomor.
2023. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
77%

69


Erre a "visszavágásra" aztán megérte várni több, mint egy hetet. :D

2023. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!