Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen jogos és érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jogos és érthető hogy sok férfi félreérti a nők kedvességét?

Figyelt kérdés
Szokták szídni a férfiakat hogy ha már egy nő kicsit kedves velük akkor azt már mindjárt félreértik. Szerintem ez teljesen érthető, ugyanis gondoljunk bele egy férfi sokszor hosszú ideje egyedül van, nagyon nehéz megfelelő barátnőt találnia, ha ilyen egyedül van és magányban, akkor sokszor szeretne egy társat egy barátnőt, érthető hogy ha egy nő kedves vele akkor azt közeledésnek veszi mert nagyon vágyik egy társra, szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor
2023. okt. 15. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
55%

28.


Ikszdé. Majd ha ülsz a születésnapodon a sötétben egymagad, akkor talán megérted. Bár valószínű addigra már túl késő.

2023. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a sablonos, felszínes beszélgetésekből indulnak a barátságok. Nemrég az egyik kollégám, akiről mondhatom simán, hogy barátnők vagyunk, elmesélte nekem a családi problémáit. Teljesen megnyílt, beszélgettünk egy jót és mondtam, hogy bármikor segítek ha kell. (Korábban egyébként ő segített nekem sokat a munkában.)


Na most a kapcsolatok KIALAKULNAK. Bármennyire is szeretné ezt egy-két autisztikus ember, az nem úgy megy, hogy meglátok valakit, oszt azonnal barátok leszünk. Nem, a családi problémáidat nem az ismeretség első öt percében hozod fel, mert senki sem szereti az oversharing-et. És az ötödik évben sem hozod fel, ha nem olyan a kapcsolat.


De nem lehet így hozzáállni, könyörgöm.

2023. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
0%

30.


Mikor segít, mondhatod neki, hogy "Csicska, hopp!"

2023. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

33

Ennyi? Ennyire futja? :D

Elég szar életed lehetett...

2023. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

A senki sem szereti az oversharinget azzal már kevésbé tudnék egyetérteni. Sokakkal találkoztam akik igen, illetve én magam is hasonló vagyok. Maradjunk inkább annyiban hogy ritka.

Én inkább abban látom a problémát, amikor félrevezető a kommnunikáció, hogy kinek mi jön be igazából.

Illetve pl engem is sokszor taszít a felszínes csevely, jobban kedvelem a mélyebb dolgokat. És szerencsére ezekkel a dolgaimmal se vagyok egyedül, csak szintén ritkább. De persze kategorizálni és cimkézni azt mindig könnyebb.

2023. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
45%

32.


DE pont ez az, hogy a legtöbb ilyen ismerősöm meg is marad felszínesnek, miután elszakadok onnan, vagy ő, meg sem ismerem már + nem is érdekel, mi van vele. Őt se, hogy én.

2023. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
45%

31.


3 embert érdekel a születésnapom. De róluk tudom, hogy ŐSZINTÉN érdekli őket. A többi max a fészbúk-emlékeztetőből tudja, hogy mikor van, és pont le is szarja, csak "kötelező a felköszöntés" sokak szemében, tehát NEM ŐSZINTE. Meg vesznek egymásnak bóvlit, ami épp leértékelt a 100 Forintos bolt...


Pl. apámmal utáljuk egymást kb. a kötelező felköszöntés


Én, neki. "Boldog születésnapot!" (Remélem hamarosan elvisz a pia...)


Ő, nekem: "Boldog születésnapot!" ("Utállak, mióta megszülettél")

2023. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
7%

37, lesz az hamar nulla is ezzel a hozzáállással meglásd. Főleg ha kiderül hogy hasonló érdekemberek, és elszivárognak végül, vagy egyenesen elárulnak.

Mindegy is, erről nem fogok vitázni. Idővel talán érteni fogod. Vagy nem. Sz*rok bele őszintén szólva.

2023. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
91%
Lehangoló depressziv szar ez az oldal
2023. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
Kérlek, ez nem az oldal hibája. Az emberek teszik azzá. És legfőképpen a másikhoz való hozzáállásuk! Tipliztem én is, van ennél jobb dolgom. Vagyis inkább úgy mondom, ettől bármi jobb.
2023. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!