Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen jogos és érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jogos és érthető hogy sok férfi félreérti a nők kedvességét?

Figyelt kérdés
Szokták szídni a férfiakat hogy ha már egy nő kicsit kedves velük akkor azt már mindjárt félreértik. Szerintem ez teljesen érthető, ugyanis gondoljunk bele egy férfi sokszor hosszú ideje egyedül van, nagyon nehéz megfelelő barátnőt találnia, ha ilyen egyedül van és magányban, akkor sokszor szeretne egy társat egy barátnőt, érthető hogy ha egy nő kedves vele akkor azt közeledésnek veszi mert nagyon vágyik egy társra, szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor
2023. okt. 15. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de a barátnőmből kiindulva sok férfi a köszönést is azzal keveri össze, hogy kb gyereket akar tőle, és komolyan mondom, nem túlzok... Totálisan megértem a flegma, nem köszönő lányokat azóta, sőt, felértékelődtek a szememben.
2023. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem jogos és nem érthetô.

Ha nekem meg pénz kéne de nagyon, akkor érthetônek és jogosnak tartod, ha ellopom a pénztárcád? Pedig az evés tényleg létszükséglet.


A nagyobb gond, hogy sok pasi az udvariasságot is félreérti. Például a bolti eladókat is állandóan zaklatják.

2023. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%

Magasból leszarom, hogy ki mennyi ideje van egyedül és mire vágyik. Ne kelljen már magyarázkodnom amiatt, hogy az alapvető udvariasságot megadtam.

Sőt azért sem akarok magyarázkodni, ha történetesen kedves voltam valakivel. Én nem akarok olyan világban élni, amelyben a férfi kollégámtól nem kérdezhetem meg, hogy hogy van, mert ha ezek után nem fekszem alája, akkor szűzkrva vagyok.


Persze tegyük hozzá, hogy a férfiak többsége nem ilyen, csak mindig akad egy-egy hisztis lúzer.

2023. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
63%

"szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor"

Én elismerem, hogy sajnos igen, így bár jogosnak nem tartom (a magam részéről sem), de teljes mértékben megértem. Engem annyira levegőnek néznek, hogy ha néha valaki felveszi velem a szemkontaktust, már az is megüti az ingerküszöböm. Tudom, szánalmas...

2023. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
100%

4

Nem is föltétlenül ezzel van a baj, hanem azzal, amikor egy ártatlan gesztus félreértése után jogosnak tartják, hogy mindennek is elhordják a másik felet. Mintha az valóban hitegette volna őket, és nemcsak egy random emberi megnyilvánulásról lenne szó.

2023. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
100%
5: Persze, szerintem ezt minden normálisan gondolkodó ember számára egyértelmű, hogy nincs rendben, nem elfogadható. Én csak addig a részig tartom megérthetőnek, hogy jelnek nézi azt, ami nem az. Nőként ezen a ponton meg is állok, nyilván nem teszek semmit. Mivel a férfiaktól "elvárt" a kezdeményezés, így esetükben még azt is megértem, ha ennél tovább is mennek, és finoman(!!!) próbálkoznak. De ha gusztustalanul nyomulnak vagy nem fogadják el és kezelik kulturáltan az elutasítást, azt természetesen nem. Szerintem itt a határ.
2023. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%

Velem már pl volt olyan, amikor eléggé meg volt győződve róla, hogy mindenkinek ő kell, de neki senki, mert mindenki csak kihasználja. Így ezt elsírta nekem, aztán mit ad Isten.... utána engem gyanúsítgatott, hogy látja rajtam többet akarok tőle (azért mert voltam olyan hülye, hogy kedvességből meghallgattam). Ja és még hozzá tette azt is, hogy ő nem akar tőlem semmit. Én meg csak pislogtam, hogy ennek meg mi baja van.... Tehát feltételezem, hogy eddig is az lehetett, hogy direkt rá fogta másra, hogy biztos többet akarnak tőle, és eljátszotta, hogy ő utasítgatja el őket, holott ilyenről szó nincs....

Tehát nem jogos ez az egész.

Ez is egy elég sz_r szituáció és undorító volt, hogy bele vont ez a szerencsétlen f*sz hülyegyerek is a játszmájába, holott csak udvariasan végig hallgattam.

2023. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki "kedves" az emberrel, akkor...


1.Valamire ráakarja venni, manipulálja


2.Valamit el akar tőle kérni, venni


3.Megakarja nyerni magának valamilyen ügy támogatásában.

2023. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

8


Negyedik lehetőségként pedig mondjuk nem pszichopata.


Amúgy a felsorolt háorm pontod gyakorlatilag egy és ugyanaz

2023. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként én két dolgot tudnék most hozzátenni, remélem tudok segíteni megérteni kicsit ezeket a hülye helyzeteket.


1. Alapból a férfiak és nők agya is másképp van huzalozva sokmindenben, ti empatikusabbak vagytok és jobban értitek ezt az egész metakommunikáció dolgot, meg a kapcsolatosdit. Általában, aztán vannak mindkét oldalról kivételek, de hogy értsük a jelenséget maradjunk meg annál hogy általában. Sok férfinak ez meg egyenesen olyan, mintha színvaktól várnánk el hogy lássa meg a különbségeket. És akkor vannak helyzetek amikor tényleg még 1-1 adott nő is félreérthetően viselkedik. Nekem is volt ilyen nőismerős aki mesélte hogy megkapta férfiaktól és nőktől is hogy ő flörtöl vele és ő nem is tudott róla, pedig a metakommunikációja állítólag pontosan ilyen volt.

2. Valóban sok a kiéhezett férfi, aztán egoizmus és vágyalapú gondolkodás. Persze ez nem mentség nekik semmire, csak tényként mondom hogy ez is valós.


Szóval a kérdésre válaszolva, nem jogos, de valahol érthető. Viszont akik erőszakoskodnak és nyomulnak tovább a nyílt nem után is, azokat tényleg el kell ítélni.

2023. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!