Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen jogos és érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jogos és érthető hogy sok férfi félreérti a nők kedvességét?

Figyelt kérdés
Szokták szídni a férfiakat hogy ha már egy nő kicsit kedves velük akkor azt már mindjárt félreértik. Szerintem ez teljesen érthető, ugyanis gondoljunk bele egy férfi sokszor hosszú ideje egyedül van, nagyon nehéz megfelelő barátnőt találnia, ha ilyen egyedül van és magányban, akkor sokszor szeretne egy társat egy barátnőt, érthető hogy ha egy nő kedves vele akkor azt közeledésnek veszi mert nagyon vágyik egy társra, szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor
2023. okt. 15. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
0%

17.


Csak úgy nem rendes senki senkivel, ha mást nem is, de szívességet elvárnak cserébe.

2023. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%

21

De, csak úgy is kedvesek egymással az emberek. Értem, hogy egy pszichopata számára ez felfoghatatlan, de normáliséknál ez így szokott lenni.

2023. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
0%

22.


Azzal is, aki nem viszonozza? Ugyan már, ehhez nagyon baleknek kell lenni.

2023. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
100%

23 igen, azzal is kellene. Részben magad miatt, részben a többiek miatt.

Én sokáig bosszú párti voltam, de egyre inkább meg kell látnom hogy nem vezet semmi jóra. Néha azért ha nagyon tenyérbemászó valaki, rászabadítom az elvetemültségemet mert kicsit helyreteszem, és hát jól is esik. De alapvetően a békére és kölcsönös pozitív dolgokra kellene törekedni egymás között. Történik épp elég elkerülhetetlen sz*rság manapság a világban. Legalább ahol lehet, ott ne legyen fölös feszkó.

2023. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
Mitől balek az, aki kedvesen ráköszön valakire? Vagy érdeklődik, hogy van? Vagy ne adj' úristen megkínálja a sütijéből? Te farkasok között szocializálódtál? Baromi szar életed lehet...
2023. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
24%

25.


A "hogy van" kérdést nem gondolja komolyan senki. Legalábbis, ha a "hogy vagy"-ra őszintén válaszolsz, akkor a kérdező elüti egy poénnal és menekül.


Pl.


"Hogy vagy?

Rosszul, sokat álmodom az elhunyt édesanyámmal, és sokat rágódom, hogy vajon mit szeretett volna üzenni a halála előtti utolsó napon?"


Erre rögtön lelép a másik. Tetetett, kamukérdés ez a "hogy vagy". Sablonbeszélgetést vár el mindenki, hogy "háhá, jól", akkor is ha nem.

2023. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudsz különbséget tenni a kedvesség és az intim barátság közt? Tényleg, baszki, mintha egy szociális analfabétával beszélne az ember...


Kedvesség alatt NEM azt értjük, hogy pszichológust játszol, lelkigondozol vagy hatalmas áldozatokat hozol valakiért.


De ja, amikor mondjuk a munkahelyemen csoportosan megindulunk kávézni, és a sokszor mellőzött kolléganőmet senki sem hívja, akkor nem olyan megerőltető szólni, hogy gyere te is... Vagy amikor elszúrtam valamit, a közvetlen főnököm megvédett, pedig felmondásban volt és gyakornokként az égvilágon semmilyen befolyást nem tudtam volna gyakorolni a szakmai előmenetelére. Vagy amikor babysitterkedtem, és egy férfi segített a babakocsit leemelni a buszról, akkor mi volt? Gondolod, hogy egy szopást várt cserébe, vagy azt gondolta, hogy fizetek érte?


Még egyszer mondom, nem a hatalmas áldozatokról, kitartó szeretetteljes lelkigondozásról meg haosnlókról beszélünk, csak random kedvességekről.

2023. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
0%

27.


Akkor meg minek kérdezni, minek megjátszani? Nem kell egymáshoz szólni és kész, a sok jópofáskodásból nekem már évekkel ezelőtt elegem lett. Sehová sem tartó sablonbeszélgetések, felszínes ismeretségek, ezeknek mégis mi értelmük van?

2023. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%

28

Azért, mert nem gépek vagyunk, talán...


Nekem jól esik, ha valaki megkérdi, hogy mizu velem, és nem, nem jut eszembe a szarságaimmal traktálni. Nem mindenki autista.

2023. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

28

És még egy dolog. Ilyen alapon, ha a buszos férfi nem oldotta meg életem összes problémáját, akkor segítenie sem kellett volna a babakocsival? :))

2023. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!