Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen jogos és érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jogos és érthető hogy sok férfi félreérti a nők kedvességét?

Figyelt kérdés
Szokták szídni a férfiakat hogy ha már egy nő kicsit kedves velük akkor azt már mindjárt félreértik. Szerintem ez teljesen érthető, ugyanis gondoljunk bele egy férfi sokszor hosszú ideje egyedül van, nagyon nehéz megfelelő barátnőt találnia, ha ilyen egyedül van és magányban, akkor sokszor szeretne egy társat egy barátnőt, érthető hogy ha egy nő kedves vele akkor azt közeledésnek veszi mert nagyon vágyik egy társra, szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor
2023. okt. 15. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
20%

50

Hehh, inkább nálad talált be úgy látom. :D


De bizonygasd csak nyugodtan mennyire csodás, egyedi hópihe vagy. ;)

2023. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
31%

Nincs mit bizonygatnom, főleg a magadfélének. Láttam már pár hasonló elborultat itt az oldalon, nem újdonság amit előadsz.

Egyébként is te voltál aki idejött örjöngeni egy normális témába. Meg beszólni meg offolni. Ez a tény magáért beszél, nincs mit bizonyítani rajta. Kapd csak az idegbajt továbbra is, egészségedre.

2023. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
20%

:)))


Ugyanmár, te (vagy valamelyik hasonszőrű idióta) hisztikézett azon, amikor leírtam, hogy márpedig nem fogom rosszul érezni magam attól, hogy megkérdem a férfi kollégámtól, hogy hogy van? Oszt jött is a hisztivonat, hogy minek kell small talkolni? :D Mintha a kussban szorongás valami egészen csodálatos teljesítmény lenne.


Na mindegy, folytasd nyugodtam az önfényezést, kicsit sem ciki.

2023. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
26%

Az egy másik ember volt, akivel sikeresen összemostál engem is a többesszámmal. Én pedig az ilyet nem szoktam jó néven venni, főleg egy ilyen ittenitől. Viseld a következményét.

Én pont hogy képben vagyok hogy megvan a small talk jelentősége. Alkalmazom is ha muszáj, de hosszútávon fáraszt a semmiről pofázás! Nem azért mert ne tudnék, hanem mert nem akarok, és lehúz introvertáltként. A szorongós nyomik az meg valami egészen más, még ha sokszor azok is az introvertáltságot próbálják lejáratni. De ők baromira nem azok.

Partttalan vita az egész.

2023. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
71%
54, "főleg egy ilyen ittenitől" Te nem egy ilyen itteni vagy? 🤔
2023. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%
Látom megy a hiszti
2023. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
0%

56

Szerintem ne fórumozz, ha ennyire nem megy a szövegértés. :D


Bedurciztál egy kommenten, ami nem neked szólt, és még mindig nem bírod elfogadni, hogy benézted. XD

2023. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
Én harmadik fél vagyok csak feltűnt hogy oldalak ótaegy a balhé
2023. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
26%

55 igazából ott töröltem pár nem túl emberbarát kifejezést belőle, megspórolva a munkát az adminoknak.

Te még mindig itt kötekedsz? Hess vissza dolgozni, nem szép dolog ennyit lógni a munkából csak hogy kiélhesd a fórumfüggőséged. Tessék szépen kiszolgálni az embereket, mosolyogni nekik és nyelni mélytorokkal!

Én addig nyújtózom, megkávézom és edzek. Olyan jó hogy nem kell kimennem ebbe a hűvös időbe. Legfeljebb majd egy kellemes sétára, ha szeretném.

2023. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
0%

58

Nem neked szólt, csak közben gondolom töröltek pár kommentet. A hárompipás agyhalottnak írtam, hogy szerencsétlen félreértett valamit az elején, oszt' azóta itt veri magát.

2023. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!