Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen jogos és érthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen jogos és érthető hogy sok férfi félreérti a nők kedvességét?

Figyelt kérdés
Szokták szídni a férfiakat hogy ha már egy nő kicsit kedves velük akkor azt már mindjárt félreértik. Szerintem ez teljesen érthető, ugyanis gondoljunk bele egy férfi sokszor hosszú ideje egyedül van, nagyon nehéz megfelelő barátnőt találnia, ha ilyen egyedül van és magányban, akkor sokszor szeretne egy társat egy barátnőt, érthető hogy ha egy nő kedves vele akkor azt közeledésnek veszi mert nagyon vágyik egy társra, szerintem a sikertelen nők is félreértik a férfiak kedvességét sokszor
2023. okt. 15. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azt mutatja, hogy az adott pasi nem alkalmas a társadalomban való életre. Van egy alap tisztelet, ami minden embert megillet. Ha ezt flörttel keveri valaki, az elég szánalmas.
2023. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. De én nem problémázok azon, ha félreérti, van ilyen. Csak miután tisztáztuk a félreértést, akkor ne álljon neki pampogni, hogy én "szórakoztam vele", hitegettem, meg hasonló agybajok. Ez még annyira sem jogos és érthető, hanem egyenesen szánalmas.
2023. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
0%

9.


Nincs reális ok "csak úgy" kedvesnek lenni bárkihez is, ha nem jár érte haszon, profit vagy valami egyéb bónusz.

2023. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég valaki a nők flegma viselkedésén hisztizett itt. Most meg az alap emberi kedvesség a baj. Csak én nem értem? Akkor hogyan kellene viselkedni?
2023. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%

13


Ha te ezt így gondolod, akkor sajnállak.

Én pl. nagyon kedves vagyok 2 kollégámmal is. Semmi hasznom nincs belőle, nem szorulok rájuk. Azért vagyok velük kedves, mert nagyon kedvelem őket.

2023. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
0%

15.


Meg néha megtesznek neked ezt-azt, "kedvességből", így már rögtön érthető miért is éri meg ez.

2023. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
96%

16


Nem tesznek meg nekem semmit. Vagy olyanra gondolsz, hogy odaadják a belépőkártyájukat, hogy kimehessek a retyóra, amikor otthonhagytam a sajátom? :D

Szánalmas görcs vagy. De majd mindjárt felvilágosítasz a saját életemről.

2023. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Dehogyis! A kedvesség azért kellene, hogy normálisan viszonyulhassanak egymáshoz az emberek, hogy pozitív legyen a légkör. Ez főleg akkor működik a legjobban, ha nincsenek ott sz*r alakok akik szándékosan mérgezik a légkört, vagy visszaélnek ezzel. Én pl sokkal inkább szeretek nyugodt légkörbe dolgozni, ahol kölcsönös udvariasság, neadjisten kedvesség az alap. Nem kell ebbe mindjárt érdeket belelátni. Meg aztán ha látod hogy egy nő mással is kedves, akkor végképp semmi okod félreérteni se.
2023. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

De ilyen kérdések után, már kezdem megérteni, hogy sok nő miért válaszol flegmán, ha valaki közeledni próbál. De akkor még azért károgtok.

2023. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%

13

Miért ne lenne? Szimpi az illető, látom, hogy letört, vagy épp feszeng.


Nem arról beszélünk, hogy a fenenagy altruizmusunkban feláldozzuk az életünket valakiért, de nehogymás a mezei jófejség mögött is hátsó szándékot sejtsünk.

2023. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!