Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nők életképtelen csicskának tartják a lakás nélküli férfiakat?





49.
Csak úgy random elkezdted, hogy "hát talán jó lesz a végén". Ugyan már. Valaki ott garantálta, hogy jobb lesz, különben el sem kezded. Senki nem tesz úgy semmit, hogy az nem garantált. Hiábavaló erőfeszítés volna, értelmetlen, kilátástalan küzdelem.





"Ha nincs valamire garancia, akkor nem éri meg...."
Én ezt értem. De tekintve, hogy SEMMIRE sincs garancia, akkor ne cisnálj semmit. De ne is panaszkodj, amiért nem értél el semmit, hisz a te hitvallásod az, hogy nem éri meg csinálni, ha nincs garantálva asiker.
Nyugodtan legyél nihilista, de akkor ne panaszkodj. Az nem fér bele a nihilizmusba. Aki meg elégedetlen az életével és szeretné, ha jobb legyen, azt meg ne rántsd vissza. Mert a te felfogásoddal valójában igazából nyugodtan meg is halhatnál, tekintve, hogy kijelentetted, hogy nem leszel hajlandó bármit is tenni nem-garantált dolgokért. Azaz semmit nem vagy hajlandó tenni.
Pedig itt is gépelsz, pedig arra sincs garancia, hogy a végén a rendszer elküldi az üzenetedet és megjelenik a felületen... mégis fektetsz bele energiát..





#52
Ez a három pipás egy bolond. Néhány válasszal ezelőtt még cigányozott meg zsidózott.





52.
De ez szórakoztató, így megéri.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!