Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kocsi és lakás nélkül manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsi és lakás nélkül manapság már szinte lehetetlen csajozni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 14:55
A kérdező szavazást indított:
lehetetlen
nem lehetetlen
nem tudom
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Igen, mert a nők anyagi biztonságra vágynak. Valakinek elég egy vidéki kis ház, vagy egy Bp-i panel /amin nincs hitel/ + használt kocsi, valakinek még a kocsi se szükséges, és vannak akik luxus életről + fél milliós bevételű jóképű pasiról álmodnak ... 💰💵💸🤷‍♀️
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem leheterlen. Ezek csak dolgok.


Az inceleknek lehetetlen (nem az anyagiak miatt), értük meg nem kár.

2023. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Kolis vagyok, rengeteg pár van itt, sokaknak van akár külsős párja. Senkinek nincs lakása és akiről tudom, hogy van kocsija, neki pont nincs párja. Felejtsük már el azt a f.szságot.

(Van párom, nincs kocsija, se lakása, mikor találkoztunk munkája se volt)

2023. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

1. Egyetemisták ezreinek van barátnője, pedig töredékük lákástulajdonos, jelentős részük konkrétan a szüleivel él.

2. Párok százezrei élnek ALBÉRLETBEN, aminek feltételezhetően az az oka, hogy egyiküknek sincs saját lakása.

3. Ha valaki szerényebb anyagi körülmények közt él, talán nem a milliós táskákkal grasszáló budai ügyvéd- meg orvoscsemetéket kellene kiszemelje.

2023. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Amíg csak az insta/tiktok modellekre nyaladzol igen.
2023. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem keresgélj kocsi és lakás nélküli nők körében. Ők legalább tudják, hogy tényleg nem könnyű ezeket elérni. Nyilván köztük is vannak hülyék, akik ezt nem fogják fel, tőlük meg kell kérdezni hogy nekik miért nincsenek, és el van intézve. Aki keres az talál párt magának. Ha nem, akkor meg engedje lentebb az elvárásokat.
2023. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen én is ezt javaslom mint a 6-os.

Olyanok akiknek nincs mert nem keresnek jòl, nem kaptak ajàndékba, nem örököltek.... Ök jobban meg fognak érteni és egy szinten vagytok.

2023. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Bármelyik 25 éves srác tudja teljesíteni! Aki nem az selejt !
2023. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Albérletbe nem laknak párok, busszal nem mennék párok...

😅

2023. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-assal értek egyet és ezt is gondolom.
2023. júl. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!