Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehetetlenség manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlenség manapság vega férfiként vega vagy vegán barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van a primitív érvekkel támadó húsevő emberekből, hogy iszonyat. Ráadásul sok nő furán is néz rám, mert nem érdekel a húsevés. Meg akarnak változtatni. Miért olyan ördögtől való dolog ez? 30f
2018. jan. 10. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem olyan helyen ismerkedsz, ahol hasonló életmódot folytató emberekkel találkozhatnál. Vannak vegán fesztiválok, éttermek, események, ismerkedj ott.
2018. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen ragaszkodsz a vega barátnőhöz ? Elég kevés vega lány van ,így emiatt alapból eléggé leszűkíted a szóba jövő lányok listáját. Bár gondolom azért akarsz vega barátnőt ,mert ő nem akar majd ilyen téren megváltoztatni és így is elfogad. De nem minden húsevő nézne rád furán ,a rendes lányok így is elfogadnának.

Én vega lány vagyok ,de a barátom eszik húst ,mégis teljesen jól megvagyunk. Egyikőnk sem akarja megváltoztatni a másikat. Szerintem inkább egy megértő és elfogadó barátnőt keress , és ez legyen a fő szempont ,ne feltétlenül az ,hogy mit eszik és mit nem.

23/L

2018. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom mibdenképp a vega/vegán barátnőhöz, se előnyös lenne, mert nem kéne duplán főzni, nem nézne furán rám. Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2018. jan. 10. 22:48
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehetetlenség. Én úgy tapasztalom, hogy a vega nők sokkal többen vannak, mint a vega férfiak.


29/N/vega

2018. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Én nem azért vagyok vega mert nem szeretem a húst, hanem azért, mert gyűlölöm a növényeket.
2018. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát de ő majd főz magára.
2018. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
SZerintem mostanában egyre több a vega/vegán, emelett pedig az húsevők is egyre jobban elfogadják és megismerik ezt az életformát. A vegák között pedig nagyrészt csajok vannak, szóval sosem voltak ilyen jó esélyeid, mint most :D Ráadásul szerintem netes ismerkedésnél pl. sokan ki is írják, hogy azok.
2018. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En nem edzem hust. Mindent nyersen eszem. De a huszoneves fiukra bukok.

N/32

2018. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*eszem
2018. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert nem kell nekik a kolbászod.
2018. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!