Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehetetlenség manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlenség manapság vega férfiként vega vagy vegán barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van a primitív érvekkel támadó húsevő emberekből, hogy iszonyat. Ráadásul sok nő furán is néz rám, mert nem érdekel a húsevés. Meg akarnak változtatni. Miért olyan ördögtől való dolog ez? 30f
2018. jan. 10. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vega/vegán barátnőt keress minden erővel hanem olyat aki elfogad téged és megért úgy, ahogy vagy és tedd te is ugyanezt. Én ugyan nem vagyok vega, de semmi bajom nincs velük mert sok egészséges receptjük, ételeik vannak és ha a párom az lenne talán még néha örülnék is neki és szivesen kipróbálnám az ő kajáját is. Attol, hogy párkapcsolatban van 2 ember nem kell ugyanazt enniük, én peldaul csomo dolgot nem eszek meg és mindig valogatosnak tartottak emiatt mindenhol és furan neznek ram. Izlesek, szokasok eltérőek étkezés tekinteteben, de nem ez szamit egy parkapcsolatban.
2018. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene duplán főzni? Ő főz magának, te meg addig legelsz egy kicsit.
2018. jan. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg nő van,pláne 20-as évek elején,aki vagy vegán,vagy glutén mentesen eszik,csak úgy hobbiból,úgyhogy szerintem elég rossz szűrőd lehet.Mondom úgy,hogy 5 pasaból csak egy vegát fogtam ki.


24/nőstény ragadozó

2018. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11-es:nekem pont ez hiányzot a vega exemből,hogy elfogadjon,pedig próbáltam tolerálni minden hülyeségét.De bunkó módon adta a tudtomra,ha menseskor,hogy le se kell hajolnia,érzi a szagomat vagy az egyéb "illatomat",meg téríteni akart.Nem értékelte,ha neki külön kaját csináltunk,tök természetesnek vette-itt az fájt,hogy telibe szarta a gesztust konkrétan,hogy húsevőkként próbáltunk kedveskedni neki,de minek-.Úgy,hogy onnantól megfogadtam,soha többet vegát.
2018. jan. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!