Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem találok párt?

30 éves, budapesti lány vagyok, 175 cm magas, sportos testalkatú. A barátaim szerint csinos vagyok, szép az arcom, a hajam, az alakom. Van két diplomám (a harmadikat most fejezem be), három OKJ-s végzettségem, felsőfokú nyelvvizsgám. Van elég pénzem, lakásom, autóm, nem kell eltartani. Nagyon szeretek utazni, kirándulni, szeretem a természetet, a szabadtéri sportokat. Hobbim az autóvezetés és az olvasás. Kedvenc sportom az úszás, futás, kerékpározás. Érdekelnek az extrém sportok, pl. most szeretném kipróbálni a siklóernyőzést és a quad-ot. Szabadidőmben az autómmal off road terepen nyomom. Van egy kutyám, ő a társam a nagy sétáim alkalmával. Érdekel az önismeret és a spirituális témák. Szeretek beszélgetni, minőségi időt együtt tölteni a számomra fontos emberekkel.

(Ami egyáltalán nem érdekel, az a politika, az informatika, a foci nézés a TV-ben, az irodai munka 8-tól 4-ig, és az olyan emberek, akikből ömlik a negatívum és akik nem támogatnak a terveimben, hanem visszahúznak.)


Szóval ez lennék én, így röviden összefoglalva. Volt két nagyon rövid kapcsolatom, és egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatom. De igazi, tartós, szereteten alapuló párkapcsolatom még nem volt. És valahogy nincs is senki, aki érdeklődne irántam. Nekem sosem udvarolt senki. Szerintetek mi lehet az oka? Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen? Szomorú, magányos és tanácstalan vagyok.



2023. aug. 16. 14:21
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Igazi jó parti vagy a leírás alapján:) a normális pasik félnek az ilyen csajoktol, mármint akik még nem tudnak értelmesen gondolkodni. Ne add fel és keress tovább. Sok sikert neked:)
2023. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
78%
Magas léc vagy nekik amit nem is csodálok. És ezt teljesen jó értelemben mondom. Te valószínűleg egy kulturált intelligens színes egyéniség vagy aki tisztában van az értékeivel és van egy színt ami alól nem válogatna ami megintcsak érthető. Tehát így szűkebb a réteg ami marad számodra. Rengeteg a degeneràlt ostoba férfi akinek egyáltalán nem való egy olyan mint te mert agyilag meg sehogy sem üti meg azt a szintet és biztos hogy te sem kezdenél olyannal és igazad is van! Tehát a maradék hozzád hasonlóból kell válogatni amiből nagyon kevés van mert általában mind elkelt már és egy normális gondolkodású ép eszű nő megbecsülését élvezheti feltehetőleg. Szóval egyáltalán nem könnyű neked. Írtam ezt férfiként aki szintén nem talál senkit magának de nem tudok mit tenni valahogy bele kell törődnöm
2023. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!