Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy ilyen nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ilyen nehezen találok párt?

Figyelt kérdés
Mindig is gondjaim voltak, és félénk voltam. Jártam egy ideig önismertere és terápiára, hogy változtassak néhány dolgon, de még a húgom is egyszerűbben talál magának társat, pedig ő inkább kissé könnyűvérűbb... De mit tegyek, ha ez tőlem távol áll?

2023. jún. 20. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Szexre egy nő könnyen talál pasit. Normális férfit komoly kapcsolatra pedig a magadfélék találnak könnyen.
2023. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Csak az a gond, hogy 39 éves nő vagyok. Úgyhogy lehet velem van a gond.
2023. jún. 21. 00:15
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Könnyűvérű nők könnyebben találnak párt. Nagyon zárkózott vagy, nem?
2023. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha véletlen rájössz a megoldásra, légy oly kedves és oszd meg velem is! :D

27F

2023. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Építs ki szociális kapcsolatokat olyanokkal akik tetszenek.
2023. jún. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as nem nyitott vagyok, könnyen ismerkedem. Viszont konzervatívabb vagyok (nem prűd) és nem tudok pl. az 1-3 randi után ágyba bújni az illetővel.
2023. jún. 21. 06:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját, ha szerencséd van. Ennyi a válaszom.
2023. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért gondolom volt már pár kapcsolatod, nem?
2023. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedj normális férfiakkal. Tudod azokkal, akiket amúgy észre se mvennél, mert nem nagydumások, ugyanúgy zárkózottabbak és nem akarnak minden nőt "lyuk lyuk" alapon megdugni. Ennyi a titka. De valószínűleg te is csak az extrém jóképű, magas, izmos, esetleg gazdag pasik alapján következtetsz és mivel ők nem vesznek észre (mert gondolom te sem vagy annyira jól kinéző) ezért már "nehezen találsz párt".

Regisztrálj Tinderre, Badoo-ra vagy bármilyen "húzkodós" alkalmazásra, tegyél fel pár jobban sikerült képet, állíts be egy legalább 100km-es keresési kört és hajrá...

Tuti, hogy fogsz találni valakit, nőként gyerekjáték. Aztán persze 99%-ban csak szexre, ürítésre fogsz kelleni azoknak akiket jobbra húzol és matcheltek, de utána leglább jöhet a következő szint, a "minden férfi disznó és csak azt akarja".

Sok sikert.

2023. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as igen voltak.
2023. jún. 21. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!