Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem találok párt?

30 éves, budapesti lány vagyok, 175 cm magas, sportos testalkatú. A barátaim szerint csinos vagyok, szép az arcom, a hajam, az alakom. Van két diplomám (a harmadikat most fejezem be), három OKJ-s végzettségem, felsőfokú nyelvvizsgám. Van elég pénzem, lakásom, autóm, nem kell eltartani. Nagyon szeretek utazni, kirándulni, szeretem a természetet, a szabadtéri sportokat. Hobbim az autóvezetés és az olvasás. Kedvenc sportom az úszás, futás, kerékpározás. Érdekelnek az extrém sportok, pl. most szeretném kipróbálni a siklóernyőzést és a quad-ot. Szabadidőmben az autómmal off road terepen nyomom. Van egy kutyám, ő a társam a nagy sétáim alkalmával. Érdekel az önismeret és a spirituális témák. Szeretek beszélgetni, minőségi időt együtt tölteni a számomra fontos emberekkel.

(Ami egyáltalán nem érdekel, az a politika, az informatika, a foci nézés a TV-ben, az irodai munka 8-tól 4-ig, és az olyan emberek, akikből ömlik a negatívum és akik nem támogatnak a terveimben, hanem visszahúznak.)


Szóval ez lennék én, így röviden összefoglalva. Volt két nagyon rövid kapcsolatom, és egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatom. De igazi, tartós, szereteten alapuló párkapcsolatom még nem volt. És valahogy nincs is senki, aki érdeklődne irántam. Nekem sosem udvarolt senki. Szerintetek mi lehet az oka? Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen? Szomorú, magányos és tanácstalan vagyok.



2023. aug. 16. 14:21
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
75%
Kamu kérdés, na mindegy a válaszoknak volt értéke
2023. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
31%

#28: Kivéve, hogy elvileg egy szép, sportos nőről van szó, akihez maguktól odamennek férfiak is felszedni🙄...


Én véleményem az, hogy te NEM vagy igazán szép és sportos vagy ha igen túlságosan "műanyag" vagy és ezért nem találsz hosszabb távra párt. Nem olyan a kinézeted, életviteled, hozzáállásod stb, hát persze hogy nem fog menni. Amit írsz, az valóban nehezítheti a dolgot, de csak akkor IGAZÁN akadály, amikor egyrészt nem nézel ki igazán jól, másrészt nem tod eldönteni, hogy most akkor mindenkivel d*gsz vagy egy monogám kapcsolatot szeretnél, akár gyerekeket, családi házat stb.


Ez mind áldozatokkal jár és rengeteg csalódással. Egy szétd*gott, kicsit azért átlag feletti kinézettel rendelkező nő, hatalmas elvárásokkal vagy ha úgy tetszik "belépő szinttel", ugyan kinek kellene? Akkor arról nem is beszéltünk túl van-e az exén, vannak-e lelki vagy mentális problémák vagy éppen képes-e a saját és partnere érzelmeit megérteni és helyén kezelni.


Ha 8-10/10 lenne, akkor csak horogra akadt volna neki már valaki még a fent felsoroltak ellenére is, szal ez valami férfi aki szintén ismeri a jelenséget amiről beszélsz, csak unatkozik, te meg tanácsokat is osztogatsz neki.🤣

2023. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
#30: Ennek amúgy mi értelme volt? Vagy a létrejövő cikknek? Tekintve, hogy ez egy elég zárt közösség, elég beteg hozzászólókkal. Köze nincs jellemzően az itteni válaszoknak a valósághoz.
2023. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

“Kivéve, hogy elvileg egy szép, sportos nőről van szó, akihez maguktól odamennek férfiak is felszedni🙄...”


Épp ezért nem értem, hogy miért nem jön össze egy hosszabb kapcsolat se nekem. Mert érted, ha ÉN kezdeményeznék jó pasiknál és ők offolnának ki, akkor persze lehetne mondani, hogy túl sokat várok el, de ŐK kezdeményeznek mindig nálam, tehát nyilván bejövök nekik. Csak valahogy egy idő után mindig ugyanaz a vége…egy tartósabb páréves kapcsolatom volt csak, de ott meg folyton féltékenykedett a srác és már nem bírtam (okot amúgy nem is adtam rá). Szóval nem tudom…lehet vannak, akiknek el van átkozva a szerelmi élete. Mint Sandra Bullocknak. Jó nő, de őt is sorra csak kihasználták, megcsalták stb. Szóval látod, van ilyen, nem kamuzunk, legalábbis én nem.

2023. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

19 nekem is van időm főzni meg háztartást vezetni...ez kicsit hülye példa. Ráadásul van egy lányom is mégis élem a nem unalmas életem.

Sztm nem teljesen függ ez össze a női energiával.

2023. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
78%

#34: Miért nem kéritek ki ilyenkor a barátaitok véleményét? Az őszintébbekét. Ha valaki jó adottságokkal nem talál senkit, akkor ott vele lesz a probléma.

Én pl. ismerkedtem egyszer egy szép csajjal. Buta volt. Hiába nézett ki jól, hagytam egy idő után a fenébe. Volt egy másik lány is, ő meg egyszerűen szinte csak magáról beszélt. Szóval, elég sok indok lehet, de ez a "jó csaj vagyok, miért nem kellek senkinek" önmagában nagyon, de nagyon nem áll meg.

2023. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

#34: Hát figyelj ezt így nem lehet megmondani, de hidd el, hogy valaki nem féltékenykedik csak úgy, a baj inkább az volt szerintem, hogy nem húzta meg a határokat a kapcsolatotok elején, legalábbis nem tudta hogyan kell megtenni, anélkül, hogy te úgy érezd ő akarja megmondani neked mit csinálj, hogyan öltözködj, kivel beszélgethetsz stb. Nála a határokat nyilván átlépted, akár többször is és ezt észre sem vetted, mert sohasem szól róla neked. A másik lehetőség meg szimplán az, hogy valaki már megcsalta és nem tudott megbízni benned.


Az eddigi véleményemet meg tartom, itt veled lesz a gond inkább, nem a férfiakkal.

2023. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem melléd egy meleg, lmbtq és woke aktivista illene! Nem viccelek, komolyan! Én férfiként fontosnak tartom a pihenést a folyamatos pörgéssel szemben. Nem is pihenésnek nevezném, hanem nyugalomnak. Amit te képvuselsz az nem családbarát, hanem egy az állandóan magammal foglalkozom, a saját életem a Galaxis közepe, szép vagyok, okos vagyok, eszméletlen intelligens, szuper europér, trendi travel addict stb.


Én pl. ezek után sok szerencsét kívánnék, és közölném hogy nem téged kereslek. 30 évesen én jóval többet várnék el egy nőtől mint a kerékpározás, siklóernyőzés, off road. Ne érts félre, én kb 10x annyi dologgal foglalkozom, amúgy off road versenyző voltam a 2000-es években. Inkább azt akarom mondani hogy ezek a dolgok 20 évesen még jól mutatnak, de 30-nál már jobban érdekelne hogy hogyan tervezed a jövődet, a leendő családodat. A külsőd meg nagyon relatív,általában mindenki főnyereményként tekint magára.


Egy 3 diplomás férj és apuka.

2023. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
46%
38- hiába a 3 diploma, nagyon primitív vagy. Inkább ne osztogass tanácsokat.
2023. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Az, hogy felsoroltam a hobbijaimat, nem jelenti azt, hogy állandóan, megállás nélkül azokat csinálom. Időnként, havonta egyszer-kétszer elmegyek úszni, biciklivel megyek munkába, este futok egy kicsit. Egyszer kipróbálnám a siklóernyőzést és a quad-ot. Mindössze felsoroltam a hobbijaimat, amik érdekelnek, hátha lesz valaki, akit hasonló dolgok érdekelnek. De nem ezeket csinálom állandóan, nem is értem, hogy lett ez ennyire kiforgatva. Most pl. Netflixet nézek. Holnap megyek dolgozni, ahogy mindenki. Meg valahogy az jött le, hogy én gazdag vagyok, “vagyonom” van. Hát sajnos nincs vagyonom. Van elég pénzem, amiből megélek. De költséges hobbijaim nincsenek. És képzeljétek, van időm a szeretteimmel lenni, sokszor segítek a szüleimnek a kertben, ház körül, szoktam sütni-főzni magamnak. Van időm a barátnőimnek meglepetésbulit szervezni a szülinapjukra. Van időm önkéntes munkára (gyerekekkel foglalkozom). Szeretnék családot, gyerekeket. Nem gondolom magam olyan szörnyű embernek, mint ahogy itt szinte minden komment állítja.


Kedves kommentelő férfiak! Szívből sajnálom a feleségeteket, barátnőtöket. Hogy olyan ember van mellettük, aki attól érzi magát férfinak, hogy fölöttük áll. Aki féltékeny rájuk, ha van saját életük, pénzük, diplomájuk, hobbijaik, tehetségük valamiben. Aki még mindig azt a retro nézetet vallja, hogy a nőnek csak az a dolga, hogy otthon a kis családi tűzhelyet melengesse, és várja haza a kis férjecskét vacsorával. Olvasom itt, hogy valamelyik nő ELTITKOLJA a pasi elől, hogy van vállalkozása, diplomája. Mert ezzel ELIJESZTI a pasit... Jézusom!!! Ha egy férfi ettől megijed, akkor az nem férfi.

Nagyon örülök, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert rájöttem, hogy itt nem velem van a baj. Pontosan az lenne a gáz, ha ilyen férfival jönnék össze, mint itt akármelyik hozzászóló. Igyátok csak a kis söröcskét a tv előtt, verjétek az asszonyt, irigykedjetek, ha egy nő okosabb nálatok. Nekem erre nincs szükségem.

2023. aug. 16. 20:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!