Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan intelligens vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan intelligens vagyok, nem találok magamnak párt. Hol keressek?

Figyelt kérdés
29 éves értelmiségi, diplomás férfi vagyok. Napi szinten olvasok, komoly hangvételű beszélgetéseket nézek/hallgatok és rendkívül sokat elmélkedek. Használom a randiappokat, de mindeddig nem találkoztam olyan nővel, aki felért volna a szintemhez. Primitív, ócska kis problémáik vannak, üresfejűek, nincsenek gondolataik és ízlésük. Folyamatosan mindenkivel szemben érzem a szellemi felsőbbrendűségem és nagyon zavar hogy nem találok kompatibilis partnert. Milyen úton-módon lehetne hozzám méltó női partnert találni? Csoportok, közösségek, helyek? Tippeket kérnék.

2023. ápr. 11. 19:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy őméltósága fog találni ezen a bolygón ilyen magas szintű nőt, ami nekünk, egyszerű halandóknak kiégeti a retinánkat és felperzseli egész testünket...
2023. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlságosan intelligens lennél, akkor nem ide irogatnál. Hanem fognád magad, és eltakarodnál élőben nőt felszedni, ha már ez tesz boldoggá.
2023. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Erre nagyon benedvesedtem
2023. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerénységem, a Mensa HungarIQába beléptél már?
2023. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligens ember ott kezdődik, hogy nem dicsekszik vele, nem néz le másokat, nem tartja magát felsőbbrendűnek másoknál. Tanultabb lehetsz másoknál, de az írásod alapján intelligensnek nem neveznélek.
2023. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Állj terpeszbe, guggolj le, az egyik kezeddel fogd meg a farkad, hajlítsd hátra, és dugd fel a seggedbe. Ez talán megoldja a problémádat.😘
2023. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
#6 neki túl kicsi ahhoz hogy elérjen a seggéig
2023. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért van olyan érzésem, hogy a kedves kérdező által lenézett nők érzelmileg intelligensebbek?
2023. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a havi kereseted? Nettó 1 millió alatt nem állok szóba senkivel
2023. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
100%

Szia uram,

Polgár Judit magyar sakkozónő illik Önhöz, 170-es az IQ-ja. Egyébként ha olyan okos lennél, tudhatnád hogy nem a tinderen kéne hasonló kaliberű embert keresni...

2023. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!