Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan intelligens vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan intelligens vagyok, nem találok magamnak párt. Hol keressek?

Figyelt kérdés
29 éves értelmiségi, diplomás férfi vagyok. Napi szinten olvasok, komoly hangvételű beszélgetéseket nézek/hallgatok és rendkívül sokat elmélkedek. Használom a randiappokat, de mindeddig nem találkoztam olyan nővel, aki felért volna a szintemhez. Primitív, ócska kis problémáik vannak, üresfejűek, nincsenek gondolataik és ízlésük. Folyamatosan mindenkivel szemben érzem a szellemi felsőbbrendűségem és nagyon zavar hogy nem találok kompatibilis partnert. Milyen úton-módon lehetne hozzám méltó női partnert találni? Csoportok, közösségek, helyek? Tippeket kérnék.

2023. ápr. 11. 19:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%

Üdv a klubban! Egy fiú barátom szerint a legveszélyesebb kombó vagyok: okos és szép. Szerinte az életben nem lesz többé senkim. :D

Nem tehetek róla, de egyszerűen nem tudok azonosulni velük. Gyerekesen viselkednek, komolytalanok, elképzelésük sincs az életről. Semmi céljuk, máról holnapra élnek, és ha belekérdezel egy komolyabb témába meg sem tud szólalni, inkább menekül...

2023. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
84%
#31 te inkább csak incel vagy
2023. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
86%
#31 Na, meg is van a kérdezőhöz méltó partner. Írj neki privátot, és ma este már szexelhettek. Síkosítót vigyél! Meg valami öklözőzsírt, mert előbb a fejeteket kell kihúzni a saját seggetekből.
2023. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
73%
Az IQ lehet magas, ha az EQ egy nagy nulla. Már bocsánat, de ha olyan intelligens lennél 1.) nem a gyakorikérdéseken pazarolnád az időd, 2.) kitaláltad volna hogy hogyan szerezz barátnőt 3.) kicsit szerényebb lennél, mert már hallottál volna róla, hogy ez nem imponáló senkinek és így nem lesz sikered. Csak mondom őfelségének...
2023. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm ajánlotta ezt az oldalt, de most már rájöttem, hogy ugratott. Ha valami, akkor ez egy alantas közösség. További jó majomkodást
2023. ápr. 13. 09:58
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd pontosan átlátja, hogy a te eseted tipikusan az, amikor a hülye okoskodik. Ő is csak röhög rajtad, azért ajánlotta ezt az oldalt.
2023. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%

Átérzem a problémádat, bár én nő vagyok, és még nincs diplomám.

Akiket te előtérbe helyezel párkapcsolat terén azok szerintem boldogok egyedül, megtalálták a társukat vagy eszméletlen magas elvárásaik vannak.


Szerintem ismerkedés ne próbálj meg kompromisszumot kötni, így lehet rá jössz, hogy nem csak a másik nemben lehet probléma hanem benned is amit eddig észre sem vettél.

2023. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!