Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan intelligens vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan intelligens vagyok, nem találok magamnak párt. Hol keressek?

Figyelt kérdés
29 éves értelmiségi, diplomás férfi vagyok. Napi szinten olvasok, komoly hangvételű beszélgetéseket nézek/hallgatok és rendkívül sokat elmélkedek. Használom a randiappokat, de mindeddig nem találkoztam olyan nővel, aki felért volna a szintemhez. Primitív, ócska kis problémáik vannak, üresfejűek, nincsenek gondolataik és ízlésük. Folyamatosan mindenkivel szemben érzem a szellemi felsőbbrendűségem és nagyon zavar hogy nem találok kompatibilis partnert. Milyen úton-módon lehetne hozzám méltó női partnert találni? Csoportok, közösségek, helyek? Tippeket kérnék.

2023. ápr. 11. 19:02
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
100%
Én átérzem a problémádat, de sajnos napról-napra egyre inkább úgy érzem, hogy nem is fogok soha ilyet találni, mert aki ilyen, az már rég foglalt, vagy ennél is jobb kell neki:D
2023. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyik dolog, hogy esetleg nárcisztikus vagy ezzel az entitlement felfogással.

Másik, hogy az értelmes nők sem találnak értelmes férfiakat. Ismerek mérnök lányt olyan területen, amiből a világon legfeljebb 100 szakember van, 30 éves és nincs pasija, mert ő sem adja alább. Na de mi az esélye, hogy ezen a ritka területen találkozzatok?

2023. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
A való élet problémái igazából természetes dolgok a normális embereknél. Lehetnél esetleg empatikus, vonzó férfi, de nem vagy. Inkább egy incel, aki mást okol a saját alkalmatlanságáért és kudarcaiért. Az a nagy helyzet, hogy ilyen öntelt, pökhendi phaszt nem nagyon szoktak szeretni. Egy nő, akibe csak egy szemernyi méltóság is szorult, nem fog leállni elmélkedni egy lekezelő gyökérrel.
2023. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
#13-as megírta a tutit. Ennyi.
2023. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A 6-os írta meg a tutit. :-)
2023. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott bukik el a dolog kérdező, hogy neked olyan lányok tetszenek külsőre, akik nem az eszükről híresek.

Járj társaságba, végezz hobbikat, előbb beszélgess, s utána ismerkedj.

2023. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy egy öntelt nagyképű f*** vagy, vagy egy troll.
2023. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Menj az egyetemi könyvtárba ismerkedni. Azt azért nem árt tudnod, hogy a párkapcsolat nem arról szól, hogy a húrelméletről vitatkoztok.
2023. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Jajj... Potyognak a könnyeim a válaszokon... 😂😂 Főleg az első néhány csúcs.


Nem hinném, hogy bárki vágyna egy ilyen öntelt faxra, de sztem inkább troll. 😀😂😂

2023. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az a szó, hogy kompromisszum? Gondolom a nagy egód miatt ez szóba se jöhet, pedig ha taktikát váltanál akkor többre mennél. Diplomád van? Nem jelent semmit, nekem is magasabb az intelligencia szintem még sem hírdetem és diplomám sincs. Asszisztensi melóval szarrá keresem magam. Azok akik ennyire fényezik magukat lövésük sincs a valódi intelligens viselkedésről.Az olyanok mint te sose talál senkit se magam mellé.
2023. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!