Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan intelligens vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan intelligens vagyok, nem találok magamnak párt. Hol keressek?

Figyelt kérdés
29 éves értelmiségi, diplomás férfi vagyok. Napi szinten olvasok, komoly hangvételű beszélgetéseket nézek/hallgatok és rendkívül sokat elmélkedek. Használom a randiappokat, de mindeddig nem találkoztam olyan nővel, aki felért volna a szintemhez. Primitív, ócska kis problémáik vannak, üresfejűek, nincsenek gondolataik és ízlésük. Folyamatosan mindenkivel szemben érzem a szellemi felsőbbrendűségem és nagyon zavar hogy nem találok kompatibilis partnert. Milyen úton-módon lehetne hozzám méltó női partnert találni? Csoportok, közösségek, helyek? Tippeket kérnék.

2023. ápr. 11. 19:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem hiszem, hogy nagyon intelligens lennél, inkább csak azt gondolod. Akik ilyeneket írnak magukról, általában sík hülyék.
2023. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy sok ember felszínes, de te egy beképzelt idióta vagy



a Mensa tagságot tudom javasolni, vagy járj el tudományos előadásokra


De ha ilyen k*va okos vagy, akkor szerintem meg tudod oldani a problémát egyedül

2023. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Érzed a a magadon a felsőbbrendűséget, más meg teljesen mást érez veled kapcs.
2023. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, a mennyiségi tényező önmagban miért volna garancia a magas intelligenciához, mint iskolai végzettség (poroszos iskolarendszerben élünk ezer éve), illetve műveltség? Az jó, ha, kérdező, vannak saját gondolataid. Az engem is zavar, ha másoknak nincs, hanem felszínesek. Azonban, ha csak egy kicsit is van valakinek hajlama gondolkodni, és felmutat valamicskét az érzelmi intelligenciájából, nekem már elegendő.


Személy szerint nem a saját intelligenciám szintjét fitogtatom, hanem akikkel találkozom, sokkal könnyebb kijönnöm velük, ha egy alap szintet megütnek legalább, EQ és IQ terén. Nincs különösebb elvárásom mások felé, inkább magam felé (pedig én is diplomás vagyok egyébként).

2023. ápr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2023. ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligenesk nem "villogtatnak".


S a problémamegoldó képességük is magasabb, minthogy gyakorin kérdezzenek. :)


Az intelligencia összetettebb ennél, amiket felsoroltál, kedvesem.

2023. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyobb városokban magas IQ -jú csoportok. De oda olyan belépő teszt van, hogy csak a felső 2% esik bele. Mensa a neve talán. Van online teszt ott le tudod mérni magad. Ha valóban annyira magas a szellemi szinted itt kijön.
2023. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
83%

Ha valóban intelligens lennél, pontosan tudnád, hogy hol érdemes ismerkedned és hogy milyen dolgokra érdemes figyelned.

Nagyon béna provokációt olvashattunk.

2023. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a kérdéseket nem is értem.


Kérdező, menj be az egyetemre, vagy egyetemi rendezvényekre. Ezen kívül számos kulturális esemény van, ahol számos emberrel lehet ismerkedni-amennyiben az ember nyitott személyiség, és szívesen leáll csevegni másokkal. Ott vannak az irodalmi estek-Magvető Café, Kelet Kávézó, stb.


Vannak zenés estek, vannak kerekasztal beszélgetések...rengeteg lehetőség van.

Én szerintem értem, mire gondolsz, viszont eléggé beképzelt módon fogalmaztad meg, és ez rengeteg embernek nem lesz szimpatikus, szóval ezen szerintem illendő csiszolnod, mert így elég nehéz lesz bármilyen beszélgetést, ismerkedést kezdeményezni.


A másik, a Tinder és társai alapból nem a komoly, lelkizős, filozofálós beszélgetésekről híresek, így nem nagyon értem, mit vártál azoktól az applikációktól.

2023. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Valld be, hogy te voltál, aki az előbb kiírta a "Letört a f4szom, mit tegyek?" kérdést! (Sajnos már törölték).
2023. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!