Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhat párt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhat párt egy olyan 30 éves nő, aki egy Isten háta mögötti faluban él? Semmi szórakozási lehetőség nincs, az értelmes férfiak már foglaltak. A barátaim messze laknak, külföldön. Tavaly nyáron szakítottunk exemmel, azóta nem találok senkit.

Figyelt kérdés
Biztos nem én vagyok az egyetlen aki ilyen helyzetben van. Nem tudom mit tehetnék, sehol senki a láthatáron, egyáltalán hol kereshetnék párt? Társkeresőt nem szeretnék, nagyon rosszul sültek el ezek a próbálkozások. Csupa őrülteket fogtam ki, vagy olyanokat akik nem is hasonlítottak a profilképeikre.
2023. jan. 3. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

"az értelmes férfiak már foglaltak"


Megvárod, hogy felszabaduljon az egyik és gyorsan lecsapsz rá.

2023. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Itt vag,om
2023. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, én a nagyvárosban sem találok senki normálisat.
2023. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mennyire ronda
2023. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Muszáj leszel a neten találni valakit. Más lehetőséged nem nagyon van.

Amúgy itt rengeteg normális pasi van, akik őszinték és keresik az igaz szerelmet, hogy végre szerethessenek és tisztelhessenek valakit, hogy végre nekik is legyen valaki, akire vigyázhatnak, akit óvhatnak és tiszta szívből szerethessenek.(én nem vagyok ilyen)

De rengetegen vannak itt akik viszont ilyenek, írj rá pasikra és hátha...

2023. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

5.

Ez az új csajozó szöveg?

2023. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2023. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szépnek mondanak, vagy is átlagostól szebbnek, de sokra nem megyek vele... Az a baj, hogy már tényleg belefáradtam a netes ismerkedésbe. Nagyon kilátástalan az egész.
2023. jan. 3. 21:26
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyik unokahugim kis faluban élt háát elköltözött mert munka is messze volt és korabeliek sem voltak.


Néha muszáj nagyobb lépéseket és döntéseket hozni különben egyedül magányosan rohadunk meg és max a szomszéd néni fogja érezni, hogy bűz jön a házból... Aztán max az önkormányzat eltemet

2023. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Lassan itt a tavasz, kicsit kirándulgass az országban, de gázsprayvel zsebedben, aztán talán belebotlasz valakibe...vagy netrandi...ennyi.


A netrandiról annyit, hogy hiába csini egy csaj, ha kuka és még kifejezni se tudja magát + jön a "legyél 190cm, 123kg izomagy, de professzor is...stb".Földön kell járni-ésszel, de ezt nem tapasztalni...

2023. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!