Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem találok párt?

30 éves, budapesti lány vagyok, 175 cm magas, sportos testalkatú. A barátaim szerint csinos vagyok, szép az arcom, a hajam, az alakom. Van két diplomám (a harmadikat most fejezem be), három OKJ-s végzettségem, felsőfokú nyelvvizsgám. Van elég pénzem, lakásom, autóm, nem kell eltartani. Nagyon szeretek utazni, kirándulni, szeretem a természetet, a szabadtéri sportokat. Hobbim az autóvezetés és az olvasás. Kedvenc sportom az úszás, futás, kerékpározás. Érdekelnek az extrém sportok, pl. most szeretném kipróbálni a siklóernyőzést és a quad-ot. Szabadidőmben az autómmal off road terepen nyomom. Van egy kutyám, ő a társam a nagy sétáim alkalmával. Érdekel az önismeret és a spirituális témák. Szeretek beszélgetni, minőségi időt együtt tölteni a számomra fontos emberekkel.

(Ami egyáltalán nem érdekel, az a politika, az informatika, a foci nézés a TV-ben, az irodai munka 8-tól 4-ig, és az olyan emberek, akikből ömlik a negatívum és akik nem támogatnak a terveimben, hanem visszahúznak.)


Szóval ez lennék én, így röviden összefoglalva. Volt két nagyon rövid kapcsolatom, és egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatom. De igazi, tartós, szereteten alapuló párkapcsolatom még nem volt. És valahogy nincs is senki, aki érdeklődne irántam. Nekem sosem udvarolt senki. Szerintetek mi lehet az oka? Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen? Szomorú, magányos és tanácstalan vagyok.



2023. aug. 16. 14:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg túl magasra tetted a lécet.


"És valahogy nincs is senki, aki érdeklődne irántam."

Ez pedig nőnél valahogy sosem igaz. Valószínűleg, aki számodra nem elég csodálatos, azt észre sem veszed. Aztán lehet, hogy már próbálkozott több megfelelő jelölt is, csak téged nem érdekeltek.


"Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen?"

Hát, mondjuk első körben nekiállhatnál ismerkedni. Mármint, tényleg.

2023. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
19%

"Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen? Szomorú, magányos és tanácstalan vagyok."


A legtöbb férfit pont ezzel a pörgős élettel riasztod el! Személy szerint a fent leírtak alapján én sem kezdenék veled!


31F

2023. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is túl pörögsz és nekem az jön le, hogy kicsit maximalista vagy, ami önmagában nem rossz, de valószínűleg mástól is elvárod, hogy nagyon aktív életet éljen és a legtöbben inkább a kényelmet szeretik.
2023. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem te ugyanabba a hibában szenvedsz, mint a volt feleségem, csak ő már a házasságkötés után változott, szóval, lemaradsz az életről, tanulás, munka, karrier, aztán tanulás, munka, karrier, amúgy okos, büszke, kissé egoista, hamar ítélkező típus.

Talált??

2023. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Akkor azt tanácsoljátok nekem, hogy hagyjam abba a hobbijaimat és a “pörgős” életemet, hogy valakinek jó legyek?

Nem vagyok maximalista. Mindent azért tanultam, csináltam, mert érdekelt. Nem hiszem, hogy ez gond lenne. És senkitől sem várom el, hogy legyen pl. diplomája. De azt valóban szeretném, ha az illetővel tudnék programokat csinálni, és nem otthon ráizzadni a fotelra.

2023. aug. 16. 14:45
 6/52 anonim ***** válasza:
92%

Én nem fogok neked tanácsolni semmit, a kérdesre fogok válaszolni.

Leírtad, hogy az átlagnál magasabb, csinos, szép, igényes, tanult, egzisztenciával rendelkező fiatal nő vagy, aki aktív életet él, költséges hobbijaid vannak.


Na most.Arról nem írsz semmit, hogy te milyen partnert keresel.Feltételezem olyat, aki minimum a te szinteden van, esetleg még nálad is előrébb tart az életben.

Nyugodtan gondold át logikusan(hiszen értelmes vagy), hogy kb mennyi korban hozzád illő budapesti férfi felel meg az igényeidnek.Nem sok.Az a kevés férfi is vagy kapcsolatban van(hiszen jó parti), esetleg agglegény életet él, hiszen akár 40 évesen is ráér családot alapítani, nem köteleződik el(gondolják ezt ők magukról), alapból nagy a konkurencia értük.


Aztán oda is elérkeztünk, hogy egy férfinek, pláne ha nincsenek anyagi gondjai, az nem elvárás a párja felé, hogy legyen lakása, autója, tehát ez számukra nem feltétlenül érték egy potenciális partnerben.Az is igaz, hogy a férfiaknak nem áll fel arra, hogy hány diplomád van.


Ezekből azért levonhatod a következtetést, hogy miért nehéz számodra NEKED MEGFELELŐ partnert találni.Hiszen alapból kiszórod az összes szerényebb anyagi helyzetű férfit, pedig hát köztük is biztos akad jó külsejű, rendes, tanult, értelmes ember.Csak mondjuk az albérlet fizetése mellett nincs pénze költséges hobbikra, utazgatásra.

2023. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
96%

Konkrétan milyen férfit keresel?

Vagy egyáltalán soha senki sem kezdeményezett utóbbi időben?

2023. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
95%

#5: Hogy érted azt, hogy nem udvarolt még neked senki? Fent írod, hogy volt 2 db kapcsolatod, már.


Senki sem mondja azt, hogy hagyd abba azokat a dolgokat, amiket szeretsz, az ismerkedés ilyen, amennyiben komolyat akarsz, akkor időt kell erre is szánni, nem számít ki és mikor utasított vissza vagy kivel és hogyan nem jött össze.


Keress olyan férfit akinek hasonló életmódja és értékrendje van. Hobbik annyira nem is számítanak, nem árt ha itt is egyeztek, de amúgy is kell mindenkinek egy kis én idő, szal kit érdekel ha nem tök ugyanazok az érdeklődési körök.


Ne várd azt, hogy "majd kialakul", meg "majd eljön az igazi". Ha nem érzel semmit, akkor nem illetek össze, ennyi.

2023. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Sztm is sok pasit elriaszt a pörgés meg talán túl határozott vagy.

A legtöbb embernek ennél unalmasabb az élete. De! Talalhatsz még párt bőven.

Én is ilyen vagyok.

Hobbik kapcsán nincs semmi lehetőség? Én motorozom...ott is lehetett ismetledni.

Lehet viselkedésre is túl férfias vagy és finomítani kellene rajt.

N

2023. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj hogy nem teszed magad “kontextusba”. Na már most nem jársz olyan helyekre ahol emberekkel vagy szociális közegben, ahol lehet veled kötetlenűl beszélgetni, ahol látják a mosolyod, a viselkedésed. Mik ezek a helyek? Nem, nem a siklóernyőzés meg a quadozás, ezek magányos sportok.

Ezek a helyek a csoportos sportok mint kosár, tollaslabda, vagy színjátszó/impró szakkör, önkéntesség, egyletek, alapítványok, stb.

Az utcán sajnos nem fog leszólítani senki mert a férfiak sajnos már túl beszariak ehhez mikor van tinder meg stb.

Tinderen/bumbleon fennvagy? Ha nem, regisztrálj fel.

30/N (szintén szingli :D)

2023. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!