Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem találok párt?

30 éves, budapesti lány vagyok, 175 cm magas, sportos testalkatú. A barátaim szerint csinos vagyok, szép az arcom, a hajam, az alakom. Van két diplomám (a harmadikat most fejezem be), három OKJ-s végzettségem, felsőfokú nyelvvizsgám. Van elég pénzem, lakásom, autóm, nem kell eltartani. Nagyon szeretek utazni, kirándulni, szeretem a természetet, a szabadtéri sportokat. Hobbim az autóvezetés és az olvasás. Kedvenc sportom az úszás, futás, kerékpározás. Érdekelnek az extrém sportok, pl. most szeretném kipróbálni a siklóernyőzést és a quad-ot. Szabadidőmben az autómmal off road terepen nyomom. Van egy kutyám, ő a társam a nagy sétáim alkalmával. Érdekel az önismeret és a spirituális témák. Szeretek beszélgetni, minőségi időt együtt tölteni a számomra fontos emberekkel.

(Ami egyáltalán nem érdekel, az a politika, az informatika, a foci nézés a TV-ben, az irodai munka 8-tól 4-ig, és az olyan emberek, akikből ömlik a negatívum és akik nem támogatnak a terveimben, hanem visszahúznak.)


Szóval ez lennék én, így röviden összefoglalva. Volt két nagyon rövid kapcsolatom, és egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatom. De igazi, tartós, szereteten alapuló párkapcsolatom még nem volt. És valahogy nincs is senki, aki érdeklődne irántam. Nekem sosem udvarolt senki. Szerintetek mi lehet az oka? Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen? Szomorú, magányos és tanácstalan vagyok.



2023. aug. 16. 14:21
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
87%

"nem otthon ráizzadni a fotelra."

Ez "megakadt" nálam, bocs!

Egyrészt kinek mi a ráizzadás... aztán, honnan lehet tudni, hogy nem túl magasak e az elvárásaid...(ugyebár a mindenki szembe jön az autópályán effektus)

"Nem érdekel,....foci nézés a TV-ben, az irodai munka 8-tól 4-ig, és az olyan emberek, akikből ömlik a negatívum és akik nem támogatnak a terveimben, hanem visszahúznak.)"

Ezen is megakadtam, nem volt még tartós, komoly, hosszabb párkapcsolatod... na ezért kisasszony, mert alapból jön az ego és jön a NEM támogat, visszahúz, mindenki is negatívum,stb....

Ilyen" alapállással lehetnél nagyon szép, nagyon okos, akárhány diplomás, önálló egzisztenciával rendelkező nő, kikerülnélek! Tudod miért, mert az igazi nő sosem ezt helyezi az előtérbe, főleg nem " előre"!

Nekem nem itt kezdődik a nő, hanem ott, hogy nem akar " férfi" lenni a kapcsolatban sem, és leginkább a személyiségében...

Legyen közös akarat, kölcsönösség minden tekintetben, jó kommunikáció, kémia, humor,de hidd el, tapasztalt férfi, ráadásul akinek szintén van egzisztenciája, egy dolgot nem fog tűrni, hogy helyette te legyél a " férfi".

Remélem tudtam segíteni, és elgondolkodsz azon, amit írtam.

2023. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
Jó írja utolsó csak a rendkivül szép lányokat szólítják le élőben, inkább online lehet ismerkedni 30 körül
2023. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
61%
Mert azt hiszed, hogy alanyi jogon milliomos kigyúrt bankár járna neked.
2023. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
76%

Milyen elvárásaid lennének a másik féllel szemben? Hogyan kezeled a másik felet - itt az általános emberi kapcsolatokra gondolok?

A leírtakkal nincs gond szerintem, esetleg a kedvenc tevékenységeid keretein belül kerestél már társat? Munkából adódóa képzés, rendezvényen esetleg néztél már ki valakit? (F41)

2023. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
36%

Szia, pont egy kommentbe írtam ma ugyanezt a problémámat. Eskü olyan érzésem van, hogy talán “túl jók” vagyunk a legtöbb pasinak és ez elijeszti őket. Nálam alapvetően sok jó pasi kezdeményez, szóval nem én képzelem magam jó nőnek, hanem ez alapján tényleg az vagyok, pl. lemegyek egy szórakozóhelyre és most legutóbb is két izmos, jóképű, gazdag külföldit szedtem össze (vagyis ők engem), de persze ők is inkább kalandot kerestek csak itt. Magyarokkal is nekem ugyanez a helyzet, pár hétig hónapig randizgatunk, aztán ennyi volt és nem értem mit csinálok rosszul. Sportos, formás nő vagyok, kétdiplomás, jó munkám van, autóm stb, nem vagyok egy idegbajos mentális zavaros nőszemély, nincs káros szenvedélyem, szeretek viccelődni stb.


Szóval őszintén, fogalmam sincs, az ilyen nők miért nem kellenek a pasiknak. Talán pont azért, mert kevésnek érzik magukat az ilyen nőkhöz, ezt az egyik exem mondta is, mikor 2 hónap után szakított velem. Hát ez van…kezdj el hisztisebb, akaratos pcsa lenni, azokért élnek halnak xd Vagy várj még pár évet, hatha lesz végre olyan, aki értékel, ahogy vagy.

2023. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó félreérted szerintem, ha gondolod kifejthetem miért van ez
2023. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
42%
#16 na fejtsd ki.
2023. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
72%

#16 Szerintem is nagyon félreérti, de én meg már egy korábbi hozzászólásban kifejtettem.


Az itt bulizó külföldi pasi meg egyáltalán nem referencia, hiszen úgyis csak dugni akar, arra meg kb akárki megteszi, aki épp megáll neki.

2023. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
97%

Amikor magadról írtál, olyan volt olvasni, mintha férfi lennél. Ezeket a tulajdonságokat keresik a nők a férfiakban: tanult,intelligens, jó egzisztencia, izgalmas hobbik. De visszafele ez nem így működik. A férfiakat nem érdekli, hogy hány diplomád van, van-e lakásod/kocsid. Sőt, akinek nincsenek meg ezek, annak kisebbségi komplexusa lesz melletted. Rengeteg nő ismerősöm tagadja le a saját lakását/vállalkozását, mert elriasztja a férfiakat, én sem kiabálom el, hogy mennyi végzettségem van, mert csak rákontrázni akarnak.

A férfiak a gondoskodást, az otthon melegségét, a kedvességet és a női energiát keresik. De ha te 800 iskolát végzel egyszerre/kutyát sétáltasz/dolgozol/extrém hobbikat űzöl, akkor pl hol van időd megsütni egy szülinapi tortát? Nem egy újabb végzettséget igazoló papírt keresnek, hanem a hajlandóságot a szereteted kimutatására tettekben.

Ha komolyan érdekel a téma, akkor írj rám privátban és tudok pár terapeutát/coachot ajánlani, akik előadásokat tartanak ezzel kapcsolatban és nekem nagyon sokat segítettek.

2023. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
23%
#18 a jó pasik buliban sem mennek oda akárkihez. Ezt már csak azért is tudom, mert ha a nem sportoló, àtlagosabb külsejű barátnőimmel megyek bulizni, hozzájuk legtöbbször egész éjjel senki nem megy oda, vagy csak átlagosabb pasik. Hozzám meg folyamat jönnek. És a magyar pasik is jól szoktak kinézni, akikkel randizgatok, a külföldis csak egy példa volt.
2023. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!