Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért nem találok párt?

30 éves, budapesti lány vagyok, 175 cm magas, sportos testalkatú. A barátaim szerint csinos vagyok, szép az arcom, a hajam, az alakom. Van két diplomám (a harmadikat most fejezem be), három OKJ-s végzettségem, felsőfokú nyelvvizsgám. Van elég pénzem, lakásom, autóm, nem kell eltartani. Nagyon szeretek utazni, kirándulni, szeretem a természetet, a szabadtéri sportokat. Hobbim az autóvezetés és az olvasás. Kedvenc sportom az úszás, futás, kerékpározás. Érdekelnek az extrém sportok, pl. most szeretném kipróbálni a siklóernyőzést és a quad-ot. Szabadidőmben az autómmal off road terepen nyomom. Van egy kutyám, ő a társam a nagy sétáim alkalmával. Érdekel az önismeret és a spirituális témák. Szeretek beszélgetni, minőségi időt együtt tölteni a számomra fontos emberekkel.

(Ami egyáltalán nem érdekel, az a politika, az informatika, a foci nézés a TV-ben, az irodai munka 8-tól 4-ig, és az olyan emberek, akikből ömlik a negatívum és akik nem támogatnak a terveimben, hanem visszahúznak.)


Szóval ez lennék én, így röviden összefoglalva. Volt két nagyon rövid kapcsolatom, és egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatom. De igazi, tartós, szereteten alapuló párkapcsolatom még nem volt. És valahogy nincs is senki, aki érdeklődne irántam. Nekem sosem udvarolt senki. Szerintetek mi lehet az oka? Mit kellene még tennem, elérnem az életben, hogy valaki észrevegyen? Szomorú, magányos és tanácstalan vagyok.



2023. aug. 16. 14:21
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
61%

#40: Ennyi erővel minek írsz ki kérdést, ha nem tetszenek a válaszok. Amúgy ha megnyugtat én nem az voltam, aki azokat írta, én a 8-as válaszoló voltam és nem láttam, hogy reagáltál volna arra, de mindegy.😒 Biztos mindenki más a hibás és nem te.😫


Na meg ez a Gyk itt azt hord mindenki össze, amit akar egyébként, nem kell ennyire komolyan venni minden egyes választ vagy személyes támadásnak, mert ez nem a való élet, per pillanat most ilyen tanácsokat/véleményeket/gondolatokat olvashatsz, nyilván más lenne, ha például a való életben találkoznánk és beszélgetnénk erről a témáról.

2023. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
96%

A határozott nőhöz határozott férfi kell, amiből kevés van.

Nekem több és költségesebb hobbiim vannak.

Nem tudom mi lehet veled a baj...nekem hosszabb kapcsolataim voltak, ráadásul van gyerekem meg dohányzom is (iqos-t többnyire).

Sztm ahogy a 9es hozzászolásomba írtam...talán picit kéne finomítani magadon.

2023. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
70%
A szuper cikkböl most kitörés lett, érdekes pszichológiai eset
2023. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
9%

A 'sütős' válaszoló vagyok, volt 4 több éves kapcsolatom, abból 2-vel éltem együtt, egyik sem volt tv előtt sörözős és mindegyikkel én szakítottam. Ja és 28 éves vagyok. Tehát nem velem van a baj, hanem veled, aki 30 éves korára egy db komoly kapcsolatot nem tudott összehozni.

Én még azokat a pasikat is kerülöm, akik több, mint 2 éve szinglik, nemhogy olyanokat, akiknek soha nem volt kapcsolatuk, mert velük mindig NAGY gáz van, de már a 3 éve szinglikkel is. Ugyanez igaz a nőkre is, főleg ha jól is néz ki. Ott valami nagy személyiségbeli probléma lehet. Ha itt ennyire támadásnak veszel minden tanácsot, akkor menj el pszichológushoz, hátha neki hiszel majd, hogy nem vagy te olyan szipi-szupi, mint ahogy képzeled, mert akkor már kellettél volna valakinek.

2023. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
71%
44- agyaddal van a baj.
2023. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

44, ugye ezt te se gondolod komolyan? Inkább azzal van a baj szerintem, aki ennyi idős létére rengeteg kapcsolatot felhalmoz. Különben is mi a gond azzal, ha valaki 1, 2 vagy akár 3 évig egyedül van? Lehet egyszerűen nem akar párkapcsolatot, más célokra összpontosít, vagy csak simán meggondolja, kivel jön össze.

31N

2023. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
#46 ő nem gondolja meg, kivel jön össze, fogalma nincs róla, mit jelent ésszel válogatni, ezért nem érti a koncepciót :D Nekem nagyobb red flag az, ha valaki kapcsolatfüggő és egyikből ugrott a másikba, mint az, ha sokáig szingli, mert jól érzi magát a bőrében és nincs szüksége ehhez görcsösen párra.
2023. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek én is az előttem szólókkal. Az, ha valaki egyedül is megáll a lábán sokkal vonzóbb, mint aki összevissza váltogatja a partnereit. Igazából ez egy nagyon jó lehetőség fejlődni önismeret, tudatosság terén.
2023. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te meg a "retro" gondolkodást forgatod ki, szóval inkább gondolkozz, mielőtt másokat szólsz le, mert kb szembeköpted saját magad.
2023. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

#47, ugyanez a véleményem nekem is.

46 voltam

2023. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!