Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az angyalföldi gyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angyalföldi gyilkosság után is biztonságos lesz a társkeresés?

Figyelt kérdés

36 éves férfi végzett brutálisan a 26 éves Petrával. Társkeresőn ismerte meg és hamar traumakötéses (bántalmazó) kapcsolat lett belőle. A statisztika szerint havonta 3-4 ilyen gyilkosság is történik. Nem sok ez? Mennyire biztonságos manapság idegenekkel ismerkedni?


[link]



2023. júl. 17. 23:58
 81/92 A kérdező kommentje:
#78 Havi 3-4 ilyen eset, de nyugodjak meg. Jelentem, én nyugodt vagyok.
2023. júl. 24. 21:17
 82/92 anonim ***** válasza:
100%
Te csak feszültséget szítani jöttél ide.
2023. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki provokál meg incelezik itt.

Én viszont a témánál maradtam.

Ha problémád van, kapcsolj el, senki nem kíváncsi a beszólogatásaidra.

2023. júl. 24. 21:33
 84/92 A kérdező kommentje:
#79 Láttál már agresszív chad-et, akiért oda vannak a nők, kés van nála és éppen szúrni akar? Mert én már láttam. De incelezzél csak nyugodtan.
2023. júl. 24. 21:37
 85/92 A kérdező kommentje:
#82 Attól még hogy félsz szembenézni az igazsággal és csak számodra kellemes információkat akarsz, attól még ezek tények maradnak. Nem én keltem a feszültséget, te vagy gyenge az igazsághoz. A kérdést is azért írtam ki, hogy ne akkor légy okos, amikor egy ilyen beteg ember prédájává válsz. Sajnálom hogy még mindig nem esett le a lényeg.
2023. júl. 24. 22:18
 86/92 A kérdező kommentje:
Nem fogok példákat írni amiket női ismerőseimtől hallok, nem feltétlenül a baltás gyilkos, de szépen meg tudja keseríteni egy ember életét. Mindezt társkeresőkről. Akkor csodálkozunk hogy becsúszik 1-2 ilyen sztori?
2023. júl. 24. 22:21
 87/92 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is sejthető volt, hogy incelje vagy,most már bizonyosság.
2023. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:
Annyira vagyok incel, hogy vannak barátnőim és a mai napig le akarnak velem feküdni, de chad-nek nem tartom magam. Jó éjszakát! 🙂
2023. júl. 25. 00:41
 89/92 anonim ***** válasza:
100%
Miről maradtam, le, tulképpen mi a kérdés lényege?
2023. júl. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
78%
Több, mint egy hete feszengsz itt ezen a témán, holott az első kérdés alatt írt kommentjeidből lejött hogy egy incel vagy, aki szimpatizál az elkövetővel.
2023. júl. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!