Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az angyalföldi gyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angyalföldi gyilkosság után is biztonságos lesz a társkeresés?

Figyelt kérdés

36 éves férfi végzett brutálisan a 26 éves Petrával. Társkeresőn ismerte meg és hamar traumakötéses (bántalmazó) kapcsolat lett belőle. A statisztika szerint havonta 3-4 ilyen gyilkosság is történik. Nem sok ez? Mennyire biztonságos manapság idegenekkel ismerkedni?


[link]



2023. júl. 17. 23:58
 11/92 anonim ***** válasza:
90%

De amúgy nem tudom, te eddig egy kő alatt laktál?Sosem hallottál még gyilkosságokról?Ted Bundyról?A cinkotai rémről? A hülye gyógyszerészről, aki lelőtte a volt barátnőjét és a pasiját?

Investigation Discovery csatornával sose találkoztál?Nincs új a nap alatt, eddig nem rettegtél?

2023. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
3%

"Nem sok ez? Mennyire biztonságos manapság idegenekkel ismerkedni?"



De, sok. Amikor a szulok valasztottak part, akkor nem volt ennyi, mert az eroszakos Chad-eket bepakoltak a katonasagba.



39F incel

2023. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:
#10 Nálam ez amúgy pont fordítva van. Félni nem nagyon szoktam, bátorságpróbára is szoktam menni (egyesek szerint nem vagyok normális), ellenben megijedni nagyon tudok. Gyerekként rám ugatott egy kutya a kerítés mögül és az árokban találtam magamat. Lövéseket, robbanásokat ugyancsak nem szeretem.
2023. júl. 18. 01:30
 14/92 A kérdező kommentje:
#11 Lehet hogy több vért láttam mint te. A pesti-nem pesti éjszakában előfordultak dolgok. Most nem feltétlenül gyilkosságokra gondolok. Azért nem a kiságyban nőttem fel.
2023. júl. 18. 01:35
 15/92 anonim ***** válasza:
85%
Mindig ez volt, ezt magyarázzuk a fasziknak, hogy nekünk nem éri meg. Amitől a pasik összefossák magukat, az az... elutasítás. Fogalmuk sincs, milyen az, ha benne van a pakliban, hogy megöl a párod.
2023. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
74%
#16 Hát engem nem nagyon izgat ki mit látott, meg versenyezni sem fogok ilyen hülyeségeken.Nem én rettegek az élettől, mert a világon épp megtörtént a sokmilliomodik gyilkosság.Szomorú, de ez van.
2023. júl. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 A kérdező kommentje:
#11 Cinkotán a hétvégén voltam. Két rém jött velem szemben az éjszakában, de gyorsan elhajtottunk.
2023. júl. 18. 01:38
 18/92 anonim ***** válasza:
88%
#19 Pedig érdekes története van, olvass utána.Látom nem ismered a sztorit.
2023. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 A kérdező kommentje:
#18 Nem is versenyzésként írtam! Amit láttam, azok megmásíthatatlan tények! Valaki látta, valaki nem! Valaki ott volt, valaki nem! Nem is ez a lényeg! A lényeg az, hogy okításként írtam ki a kérdést, azért nézzük már meg hova lépünk! Nem engem fog veszélyeztetni a téma, egyrészt mert nem vagyok nő, másrészt mert telibe szarom az ilyen társkereső alkalmazásokat, harmadrészt meg nem egy pasi fog nagy valószínűséggel szerelemféltésből végezni velem! Csak nézzünk már körül, kikkel barátkozunk, kikkel tesszük össze amink van! Nők esetében ez sokkal kockázatosabb!
2023. júl. 18. 01:45
 20/92 anonim ***** válasza:
84%

#21 Megnézik az emberek, hidd el.De sajnos senki nem lát a jövőbe, mert akkor ilyesmi senkivel nem történne meg.Sajnos az ilyen alakok mindig megkeresik az áldozat típusú embereket, akiket legkönnyebb behálózni.Hidd el, ez a lány sem tudta, hogy ez lesz a vége.

Sok nárcisztikus és/vagy nárcisztikus pszichopata él a világon.Ezek közül sokan még a hatóságokat is képesek félrevezetni, pedig ott a nyomozók közt nem átlag emberek ülnek.Akkor szerinted nem be bírnak hálózni egy-egy gyanútlan, hétköznapi embert?

Az is furcsa, hogy ezt úgy írod, mintha az áldozat tehetne erről.Hát pedig nagyon nem így van.

2023. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!