Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az angyalföldi gyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angyalföldi gyilkosság után is biztonságos lesz a társkeresés?

Figyelt kérdés

36 éves férfi végzett brutálisan a 26 éves Petrával. Társkeresőn ismerte meg és hamar traumakötéses (bántalmazó) kapcsolat lett belőle. A statisztika szerint havonta 3-4 ilyen gyilkosság is történik. Nem sok ez? Mennyire biztonságos manapság idegenekkel ismerkedni?


[link]



2023. júl. 17. 23:58
 51/92 anonim ***** válasza:
100%
42: nem hagyta figyelmen kívül a csaj a jeleket! Pont ezért akart szakítani a csávóval 2 hónap után. Mert kezdett leesni neki a tantusz. Azért elég hamar rájöhetett és valószínűleg már hetekkel ezelőtt érlelődött benne a szakítás csak nem merte meglépni. Ez az ijesztő ebben az egészben. Szerintem egyáltalán nem volt áldozat típus a csaj! Előtte négy évig járt egy másik pasival akivel békében váltak el. Láthatóan teljesen normális környezetben nőtt fel, volt mögötte anyagi háttér Tudom, hogy az áldozat típusság nem egzisztenciától függ, de minél többet tudok a csajról annál inkább úgy látom, hogy pont olyan volt, mint bármelyikünk. Fogjátok már fel! Ez bármelyikünkkel megtörténhetett volna. Ez a hátborzongató ebben a történetben és ezért más ez a történet. Ezt nem azért írom, hogy féljünk, hanem azért, mert szerintem az a gondolkodás, ami ehhez a gyilkossághoz vezetett társadalmi probléma.
2023. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
22%
Errol meg eszembe jutott a gyogyszertarban dolgozo ferfi aki diplomas volt feltekenysegbol agyon lote a neki tetszo not annak a baratjat majd sajat magat is fejbe lote. Tanult emberek kozott tobb a szociopata.
2023. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 A kérdező kommentje:

51, ez is egy értelmes hozzászólás volt.


Az incelezősnek szegényes a fantáziája és értelmileg kifejezéstelen a mondandója, csak sértegetni tud. Szerencsére törölték az egyik mocskolódását.


Köszönöm az érdemi hozzászólásokat.

2023. júl. 20. 18:13
 54/92 anonim ***** válasza:
20%

" Pont ezért akart szakítani a csávóval 2 hónap után.2


Na de mégsem tette meg.

Bármelyikünkkel azért nem. Én a beteges féltékenység vagy agresszió legapróbb jelére azonnal szakítok.


AMúgy meg ennyi erővel ne menj ki az utcára sem, mert elüthet egy autó vagy beléd megy egy őrült. Vagy a fejedre esik egy tégla.

Az közúti balesetek még így is több áldozatot szednek. Szóval holnaptól szobafogség.

2023. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
100%

"Én a beteges féltékenység vagy agresszió legapróbb jelére azonnal szakítok."


És nem csak mondom. Konkrét eset. ELső randik egyikén a pasi egy becsmérlő megjegyzést tett egy másik nőre a forgalomban ("ez is maradt volna a konyhában"). SOha többet nem látott.

2023. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 A kérdező kommentje:
54, én csak azt írtam, nem kell ahhoz ismerkedni, hogy beteg állatokkal találkozz, az utcán is találsz épp eleget, főleg sötétedésnél.
2023. júl. 20. 18:34
 57/92 anonim ***** válasza:
23%
És? Eddig is így volt. Vegyél egy gáz speay-t ha ennyire rettegsz. Vagy maradj otthon. Felesleges kelteni a feszkót.
2023. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:
Retteg a franc. Tudnád mennyi mindent láttam. A múltkor a szemem előtt inzultáltak egy lányt és odamentem. Az is sötétedésnél volt. Elmondtam neki mire vigyázzon, annyira be volt majrézva. Én meg fel szoktam készülni általában.
2023. júl. 21. 00:23
 59/92 anonim ***** válasza:
83%
nem te inzultáltad véletlenül? 👀
2023. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
69%

Eddig sem volt biztonságos. Én egyébként nagyon sok ismerkedést hagytam félbe legkésőbb az első találkzás után, mert valami nem volt oké. Persze, erre sokan azt mondanák, hogy én vagyok válogatós, csak az a helyzet, hogy én mérgező családi közegben nőttem fel, és reflexből elhatárolódok azoktól, akik bármelyik negatív mintámnak akár csak a legapróbb jeleit mutatják. Igaz, én kifejezetten szeretek egyedül lenni, talán ez a ritkább, de a kattant hülyékbe kapcsolat és ismerkedés nélkül is belefuthatok én is akár az utcán. Csak egyszer kell, hogy ne tudd elkerülni. Ettől még nem kell pánikban élni. Az élet kockázatos. Jöhet egy aszteroida, egy fekete lyuk...


Egyébként ha nem tudnád, mit tett, csak a fotója alapján milyen embernek gondolnád?

[link]

2023. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!