Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az angyalföldi gyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angyalföldi gyilkosság után is biztonságos lesz a társkeresés?

Figyelt kérdés

36 éves férfi végzett brutálisan a 26 éves Petrával. Társkeresőn ismerte meg és hamar traumakötéses (bántalmazó) kapcsolat lett belőle. A statisztika szerint havonta 3-4 ilyen gyilkosság is történik. Nem sok ez? Mennyire biztonságos manapság idegenekkel ismerkedni?


[link]



2023. júl. 17. 23:58
 71/92 anonim ***** válasza:
19%

Ez a takonykepu sub5 hulladek? Egy masik kerdes alatt azt irtak, hogy ez egy olasz macho toszogep.....



39F incel

2023. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus incel feje van. Szakáll is azért kell, mert túl nyálas nőies feje van. Egy igazán jóképű sikeres férfi minden ujjára 10 nőt kap, nem fog kullancs lenni a nőjén.
2023. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
100%

Az olasz a lány exbarátja volt.


Egyébként nekem nem az esetem, de nem is egy olyan, akiről egy társkeresős fotó alapján azt feltételezném, hogy képes gyilkolni. Beszélgetésből már lehet, hogy találnék red flaget.

2023. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elhagyta a csaj. Genetikai hulladék ez hapsi.
2023. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan biztonságos lesz, mint eddig. Eddig is történek ilyenek, ezután is fognak. FIgyelni kell a jeleket, és szakítani nyilvános helyen kell ilyen esetben.
2023. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
15%

"Genetikai hulladék ez hapsi"



Az onmagaban nem baj, sokan vagyunk igy. A baj akkor van, amikor a genetikai hulladek teglafeju olasz Casanovanak kepzeli magat.....



39F incel

2023. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 A kérdező kommentje:

"Eddig is történek ilyenek, ezután is fognak."


Én is ettől félek.


"Figyelni kell a jeleket..."


Hát azt kell.

2023. júl. 24. 19:44
 78/92 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlpörgöd, kérdező…
2023. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
100%

"A baj akkor van, amikor a genetikai hulladek teglafeju olasz Casanovanak kepzeli magat....."


Nem a kinézete miatt genetikai hulladék, hanem a jelleme miatt. Mint az incelek nagyrésze.

2023. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 A kérdező kommentje:
#78 Írtam hogy én nagy ívben lesz@rom a társkeresőket. Nagy valószínűséggel nem engem fog felkoncolni egy féltékeny, beteg állat. Jó szórakozást!
2023. júl. 24. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!