Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az angyalföldi gyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angyalföldi gyilkosság után is biztonságos lesz a társkeresés?

Figyelt kérdés

36 éves férfi végzett brutálisan a 26 éves Petrával. Társkeresőn ismerte meg és hamar traumakötéses (bántalmazó) kapcsolat lett belőle. A statisztika szerint havonta 3-4 ilyen gyilkosság is történik. Nem sok ez? Mennyire biztonságos manapság idegenekkel ismerkedni?


[link]



2023. júl. 17. 23:58
 21/92 anonim ***** válasza:
9%

"Mindig ez volt, ezt magyarázzuk a fasziknak, hogy nekünk nem éri meg. Amitől a pasik összefossák magukat, az az... elutasítás. Fogalmuk sincs, milyen az, ha benne van a pakliban, hogy megöl a párod."


Neked nem éri meg.

Érdekes, úgy tűnik más nőnek megéri, csak nem olyan agyalágyult, mint te, hogy retteg mindentől, főleg nem olyan ostoba, hogy mindenbe mindent belelát.

Bár evvel a feminista faszizásoddal kötve hinném, létezne bárki is, aki összejön veled, szóval inkább itt a baj...

2023. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
86%
Tehát szerinted egyértelműen a no a hibás, hogy nem vette ezt észre és rosszul ismerkedett. Azt hiszem, ezt hívják áldozat hibaztatasnak. Tudod, valóban van olyan, hogy valaki vak vagy naiv, de emiatt szerintem senki nem érdemli azt, hogy meggyilkolják.
2023. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:
#22 Vannak olyan történések, amik a jelek szerint, kellő tapasztalattal és előreláthatósággal, pláne elővigyázatossággal megelőzhetők, kivédhetők. Mondhatnám az intelligenciát is, mert nem mindenki megvezethető ugyanabban a szituációban. Nem a tettest védem, hiszen ő követte el a rémtettet, mégsem hagyhatom ki az áldozatot, aki viszont a saját naivitása, tapasztalatlansága és elővigyázatlansága miatt került ilyen helyzetbe. Persze mindenki követ el hibákat, utólag mindig könnyű okosabbnak lenni, akkor is, ha ez visszavonhatatlan következményekkel jár.
2023. júl. 18. 02:42
 24/92 anonim ***** válasza:
88%

A társkeresés sosem volt biztonságos, van egy rakás beteg állat a világon. És ezer dolog történhet veled, nem csak az, hogy megölnek (az pl jóval elterjedtebb, hogy "sima" bántalmazó kapcsolat lesz a dologból)

Egy dolgot tehetsz: figyelsz az intő jelekre. Sokan sajnos nem teszik ezt, és ebből lesz a baj, de ez nem is feltétlenül az ő hibájuk, csak simán naivak, nem nézik ki a másikból hogy képes lenne erőszakra.


De ha úgy döntesz hogy nem ismerkedsz, végülis az is egy alternatíva. Sokan nem ismerkednek mindenféle különböző okokból.

De azért paranoidnak nem kell lenni.

2023. júl. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
93%

Az utcán is bárki megölhet, úgyhogy akkor utcára se menjen senki.

Sajnos előfordulnak ilyenek, de ez nem a társkereső alkalmazások hibája, ez egy ennél jóval összetettebb dolog.

2023. júl. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 A kérdező kommentje:
Na, hát vannak olyan nők, akik az online társkeresést élből elvetik. Az más kérdés, hogy az offline ismerkedésben sincs túl nagy szerencséjük. Szerintem mindenki maga dönti el, hogy mi fér bele ebbe a témakörbe, de a felelősséget is neki kell vállalnia, hogy bármi megtörténhet.
2023. júl. 18. 02:51
 27/92 A kérdező kommentje:
#27 Vagy azt is eldöntheted, hogy beülsz egy idegen ember kocsijába, akit nem is ismersz és azt sem tudod, hogyan vezet. Én ültem be és nem mindig volt jó döntés, könnyen autóbalesetezhettünk volna. Megint azt mondom, hogy akkor is a te döntésed! Ma már nem lépek ugyanabba a gödörbe.
2023. júl. 18. 02:57
 28/92 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/live/VjquUSofrZI?feature=share


Nezzetek meg az osszes reszet es 1-2 tali utan tudni fogjatok,b narcisztikus az illeto!! Az eletetdket menti mdg a tudas!


En is konnyen fdlksmert.



Az esetbol pl a feltenyekaeg es birtoklas dolgok az egyertelmu into jelek,amiktol

Szabadulni kell.

2023. júl. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
93%

A féltékenység, a birtoklás, a számonkérés, kontrollálás, agresszió, erőszakosság, hirtelenharag, hazudozás, kóros önbizalomhiány, függőség mindenképp red flag, akár illetjük “személyiségzavaros” címkével, akár nem.

Egyébként pont a napokban válaszoltam itt egy kérdésre, hogy mennyire be lennék parázva, ha most kellene ismerkednem. Mert sosem volt ilyen rossz érzésem. Sosem éreztem ennyire a levegőben, hogy ennyi frusztrált bolond jár köztünk, akit ha visszautasítasz, még a bokorban is végezheted.

Itt persze lehülyéztek ezért, de én tudom, hogy nem véletlenül van ennyire rossz érzésem. Az említett eset is bőven rátett erre egy lapáttal.

2023. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
3%
Tanult emberek kozul tobb a gyilkos.
2023. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!