Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, aki akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki akár csak a legcsekélyebb mértékben is együttérző a férfiak társkeresési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván ez nulladik lépésként azt feltételezi, hogy elismeri, hogy egyáltalán vannak a férfiaknak ilyen problémái.
2023. jún. 15. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
83%

"gyakorlatilag háborús állapotok vannak, csak azért meg az egyiknek kukija van a másiknak puncija"


Nem ez az alapja, hanem hogy pár kukis számonkéri, miért nem "kap" puncit.


Kérdező nem válaszolt, hátha valaki más: ha őt a való életben segítik, támogatják, miért fáj neki, hogy itt idegenek nem törődnek vele?

2023. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
75%
Nem vezetek le semmilyen feszültséget.
2023. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
0%

72.


Akkor mi a célod, mit vársz a válaszaidtól, a vitáktól a másik féllel? Tényleg érdekelne, mert ezen az oldalon kb. évek óta ez megy. Van, hogy nem jövök erre pár hónapig, de utána ugyanazt látom, mint mikor legutóbb itt jártam. Ugyanaz az 1-2 típuskarakter öli egymást, saját csoportjának biztos felsőbbrendűségében bízva és a másik csoport teljes erkölcsi és morális romlottságának hitében.

2023. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
25%
Erkölcsi és morális? Ugyanaz. Bocs, hogy belepofa, de nyelvtannáciként tikkelek, ha nem.
2023. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
0%

74.


Na, a troll típuskaraktere is megérkezett. Pont időben.

2023. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
34%

"Akkor mi a célod, mit vársz a válaszaidtól, a vitáktól a másik féllel? "


Őszintén szólva leginkább az, hogy ha idejönnek 18-20 év körüli fiatal lányok, fiúk, akkor ne csak az ostoba mérgezést olvassák, hanem lássák az ellenvéleményt is.

Amikor én voltam 20 éves, akkor már jártam erre az oldalra, akkor kevesebb kritikus hang volt, sokkal több egyoldalú gyalázkodás, nőgyűlölet, és őszintén szólva olyan fiatalon engem meg tudott mérgezni egy időre.

2023. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
82%

76.


Amikor én voltam 20, akkor éppen egymás személyiségi jogait sértették meg az oldal akkori "nagykutyái", kerültek ki éjjel ide egyes felhasználók valódi neve, címe, családi fényképei, intim titkai.


Na, az mondjuk inkább ne térjen vissza.


Most szerintem ezeket a kérdéseket elolvassa bárki is a 3-4 válaszolón és a kérdezőn kívül valaki? Kicsit túlértékeled a gyakori szerepét.

2023. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
81%

"Amikor én voltam 20, akkor éppen egymás személyiségi jogait sértették meg az oldal akkori "nagykutyái", kerültek ki éjjel ide egyes felhasználók valódi neve, címe, családi fényképei, intim titkai."


A kiteregetett, bántalmazott személyek között voltam.

2023. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
81%

78.


Akkoriban szerintem mindenki érintett volt, aki sokat válaszolt. Az én dolgaim is kipakolták és egy időben igyekeztek zsarolni is, meg a rokonaimat bántani - azóta kerülöm a szociális médiát.

2023. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a korszakból én valahogy kimaradtam, pedig kb 15 éve aktív tag vagyok. Bár az is igaz, hogy a felnőtt topikba csak úgy 10 éve járok.

Hogyan szereztek ilyen "intim" infókat meg rólatok?

2023. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!